Modli się przed każdym biegiem, a na igrzyskach chce wygrywać z Bogiem

Modli się przed każdym biegiem, a na igrzyskach chce wygrywać z Bogiem
Fot. New Generation Track and Field / Youtube
1 miesiąc temu
crux.pl / kb

Cole Hocker reprezentuje USA na trwających igrzyskach olimipijskich w Tokio. Sportowiec oprócz szybkości odznacza się niezwykłą wiarą. Modli się przed każdym swoim biegiem, a wywiadach mówi, że sukcesy w sporcie zawdzięcza Bogu.  

20 - latek z tą dyscypliną jest związany od najmłodszych lat. Jednym z największych jego osiągnięć w karierze był triumf w biegu przełajowym stanu Indianapolis. Według ekspertów Cole Hocker to jeden z najbardziej obiecujących młodych lekkoatletów w USA.

 

Przed każdym biegiem, będąc na linii startu 20 - latek prosi Boga, by wsparł go i pomógł mu w osiągnięciu założonego wcześniej celu.

Udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio to dla Hockera spełnienie marzeń. - Jestem niezwykle dumny z tego, że reprezentuję USA. Zawsze o tym marzyłem, chcę reprezentować kraj najlepiej, jak potrafię – powiedział.

W wywiadach Cole Hocker porusza dość często jak ważna jest dla niego wiara. - Biegam, bo mam talent, który otrzymałem od Boga. W związku z tym moim obowiązkiem jest dawać z siebie wszystko. Otrzymałem wiele od Boga, więc chcę to dobrze wykorzystać – stwierdził Hocker.

Do 9 sierpnia 2021 r. wpisując kod IGNACYD otrzymasz rabat do 40 proc. na książki z duchowości ignacjańskiej. 

Źródło: crux.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Leszek Aleksander Moczulski
20,80 zł
26,00 zł

Zbiór kilkudziesięciu wierszy dla dzieci, które uzupełniają barwne ilustracje. Mogą towarzyszyć każdemu od rana do wieczora. Czytelnik obudzi się przy słowach rześkiego wiesza: Wstawaj, śpiochu, a zaśnie przy Wierszyku na dobranoc. W ciągu dnia przeczyta...

Skomentuj artykuł

Modli się przed każdym biegiem, a na igrzyskach chce wygrywać z Bogiem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.