Modlitewny rozkład jazdy na kwarantannę [TRANSMISJE]

Modlitewny rozkład jazdy na kwarantannę [TRANSMISJE]
(fot. cathopic.com)
DEON.pl

Jeśli obawiasz się o zdrowie, jesteś chory lub w trakcie kwarantanny, nie musisz rezygnować z istoty chrześcijańskiego życia duchowego. Podłącz się do wspólnej modlitwy!

Duszpasterstwa w sieci dają całą masę rozwiązań do wspólnej modlitwy.

Msze Święte

Pragniesz się pomodlić i posłuchać Słowa Bożego? Dołącz do transmisji z codziennej mszy odprawianej przez abp Grzegorza Rysia. Metropolita łódzki zobowiązał się do codziennego odprawiania Eucharystii, która będzie transmitowana live za pomocą YouTube'owego kanału archidiecezji łódzkiej.

Dzięki jezuitom z Warszawy możesz codziennie uczestniczyć w Mszy Świętej. "Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy i Komunii duchowej w tym czasie. Nie dajcie się wirusowi i chorobom, a przede wszystkim zawierzcie wszystko Bogu" - mówi Roman Groszewski SJ.

DEON.PL POLECA

Transmisja mszy z papieżem Franciszkiem z Domu Świętej Marty (codziennie 7:00, transmisja w jęz. włoskim):

Transmisja z bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie (msze o godzinie: 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 15:30, 18:00; w niedzielę i święta: 6:00, 7:30, 9:00, 11:00, 12:30, 15:30, 18:00):

Transmisje z Domu Rekolekcyjnego jezuitów w Suchej (od poniedziałku do piątku: 21:15; w soboty: 20:00; w niedziele: 11:00)

Dostępne na kanale YT "Akademia Szczęśliwego Życia - Mieczysław Łusiak SJ" >>

ks. Mieczysław Łusiak SJ, duszpasterz z Suchejks. Mieczysław Łusiak SJ, duszpasterz z Suchej

Adoracje, modlitwa codzienna:

[19:00] Jankowe wielbienie domowe

"W zeszłym tygodniu modliliśmy się już online dwukrotnie całą wspólnotą, razem, chociaż każdy w swoim domu. Mieliśmy poczucie niebywałej jedności i wielu z nas doświadczyło pokrzepienia w tym specyficznym czasie. Teraz chcemy się tym podzielić szerzej. (...) Chociaż nie możemy spotkać się na Stolarskiej 12 - pokonujemy przeszkody i - czwartek jak co czwartek - wielbimy!" - pisze krakowska Wspólnota Uwielbienia i Ewangelizacji Janki w wydarzeniu na Facebooku i zaprasza na wspólną modlitwę uwielbienia.

Siedzisz w domu przestrzegając kwarantanny i potrzebujesz wspólnej modlitwy? Połącz się na żywo ze Wspólnotą Taizé. Taizé od 15 marca nie przyjmuje pielgrzymów, ale bracia nie ustają w modlitwie. Możesz do nich dołączyć dzięki transmisji dostępnej na Facebooku.

Codzienna adoracja z kaplicy jezuitów przy Rakowieckiej w Warszawie. "Postaramy się, aby były one w charakterze bardzo intymnym, tak jak na medytacji ignacjańskiej, żebyśmy łapali kontakt ze sobą i z Bogiem bezpośrednio" - wprowadza Daniel Wojda SJ.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?
  • ...

Skomentuj artykuł

Modlitewny rozkład jazdy na kwarantannę [TRANSMISJE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.