Modlitwa o uzdrowienie z lęków

Modlitwa o uzdrowienie z lęków
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
Któż jak Bóg/dm

W dużych trudnościach, lęku, ciężkim długotrwałym czasie, stresie i zmęczeniu poza szukaniem koniecznej pomocy u specjalistów, zaproś też do swojego problemu Boga. Ta modlitwa może być pomocna.

Modlitwa o uzdrowienie z lęków

Panie Boże! Oddal ode mnie wszelkie zło, przemoc i lęk, który pochłania moje życie. Spraw, bym prowadzona przez Ciebie dobrą drogą, miała siłę, by żyć i iść naprzód. Proszę, zabierz ode mnie cały lęk z mojego serca. Błagam o uzdrowienie z lęków, które niszczą moje życie. Ofiaruję swoją wiarę Tobie, wierzę, że przyniesiesz mi szczęście i zabierzesz ode mnie moje przerażenie i pozwolisz żyć.

DEON.PL POLECA
Moje serce przepełnione jest chwałą dla Ciebie. Wielbię Cię w Twoim Kościele, wielbię Cię w codzienności. Umocnij mnie Boże! Daj mi oparcie i bezpieczne ramię, bo wiem, że z Twoim wsparciem dam radę przezwyciężyć strach i lęk, minie bojaźń w moich oczach. Pozwól mi ujrzeć Królestwa Bożego! Duchu Święty! Spraw, by moja dusza została przez Ciebie uleczona, zmyj całe przerażenie i ukryj rany.

Powierzam się Tobie i Twoim działaniom. Przez Chrystusa, Pana Naszego, Amen.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Modlitwa o uzdrowienie z lęków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.