Modlitwa w poważnych problemach finansowych do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w poważnych problemach finansowych do św. Judy Tadeusza
Fot. Andrey Sinenkiy / Depositphotos.com
judatadeusz.rzeszow.pl / mł

Święty Juda Tadeusz to jeden ze świętych uznawanych za orędownika w sprawach trudnych i beznadziejnych. Za jego przyczyną dzieją się cuda i potrafi wyprosić rzeczy, które wydają się niemożliwe. Jeśli przeżywasz poważne finansowe trudności, św. Juda Tadeusz może być najlepszym wsparciem w momentach kryzysu.  

By poprosić o wstawiennictwo św. Judę Tadeusza, można odmówić nowennę do tego świętego, ale wystarczy też wytrwałe odmawianie krótkiej modlitwy z prośbą, którą znajdziesz poniżej. 

Jak się modlić do św. Judy Tadeusza? 

Modlitwa - to rozmowa z Bogiem, ale także z Jego świętymi. Prosząc ich o wstawiennictwo, nie modlimy się do samych świętych, bo nie są oni bogami i nie mają mocy spełniania naszych życzeń. To, co mogą zrobić i co chętnie robią dla ludzi borykających się z trudnościami podczas ziemskiego życia, to wstawianie się za nami, czyli wspieranie naszych próśb i modlitwa w naszej intencji nawet wtedy, gdy akurat my nie możemy się modlić. 

Gdy chcesz się modlić i prosić św. Judę Tadeusza o wstawiennictwo w twojej intencji, możesz to zrobić w kościele, kaplicy, ale także w domu albo w miejscu, w którym masz akurat czas na modlitwę. Skup się, uczyń znak krzyża, postaraj się o to, by skierować umysł i serce nie tylko na swoją pilną potrzebę, ale na Boga, który jest dobry i pełen życzliwości. Później odmów poniższą modlitwę:  

 

Modlitwa w poważnych problemach finansowych do św. Judy Tadeusza

Święty Judo Tadeuszu, przyjdź nam z pomocą w naszych obecnych problemach finansowych. Widzisz, że odkąd znaleźliśmy się w tym trudnym położeniu, przeżywamy wiele upokorzeń, nie mogąc sprostać naszym wydatkom i spłacić zaciągniętych długów.

Święty Judo Tadeuszu, wiesz dobrze, że nie prosimy o bogactwo, jeśli jego posiadanie nie jest zgodne ze świętą wolą Boga wobec nas. Pragniemy jedynie, abyś wyprosił nam łaskę zaspokojenia naszych bieżących potrzeb i wywiązania się z przyjętych zobowiązań.

Błagamy Cię, święty Judo Tadeuszu, uzyskaj dla nas wsparcie finansowe, którego tak pilnie potrzebujemy w naszych obecnych trudnościach finansowych. Amen.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Bolewski SJ

Modlitwa sprawia, że w naszym życiu i działaniu wszystko zaczyna się od Boga.

Często słyszymy o potrzebie modlitwy. Nieraz jednak jest ona dla nas fikcją, która sprowadza się jedynie do poczucia obowiązku, a nie pragnienia porównywalnego...

Skomentuj artykuł

Modlitwa w poważnych problemach finansowych do św. Judy Tadeusza
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.