Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]

Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]
Fot. Unsplash

Wielki Piątek jest drugim dniem Triduum Paschalnego - dramatyczną pamiątką sądu, męki i śmierci Chrystusa. W ten szczególny dzień zachęcamy cię do modlitwy muzyką pasyjną.

PLAYLISTA na Wielki Piątek

Wielki Piątek wyznacza połowę Triduum Paschalnego. Chrześcijanie na całym świecie obchodzą w tym dniu pamiątkę sądu, męki i śmierci Chrystusa. Słowa z Księgi Izajasza "w Jego ranach jest nasze zdrowie" już kilka wieków przed narodzinami Jezusa zapowiedziały tragiczne wydarzenia Wielkiego Piątku. W słowach proroka zawarta jest również wiara w to, że dzięki męce i śmierci Syna Bożego, odpuszczone zostały wszystkie nasze grzechy.

Znajdź ciche miejsce, zapal świecę i zacznij słuchać muzyki, która najbardziej pasuje do tego wieczoru. Otwórz swoje serce przed Tym, który z miłości do ciebie oddał swoje życie. Playlista jest dostępna w serwisie Spotify. Aby odsłuchać naszą składankę, otwórz ją w aplikacji i dodaj do swojej biblioteki.

DEON.PL POLECA

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.