Nabożeństwo do Matki Bożej. Nowenna za wstawiennictwem św. Faustyny Kowalskiej [Dzień 9]

Nabożeństwo do Matki Bożej. Nowenna za wstawiennictwem św. Faustyny Kowalskiej [Dzień 9]
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. Karel Miragaya/depositphotos.com)
faustyna.pl/dm

Bóg sam od pierwszych kart Pisma Świętego opowiada o swoim miłosierdziu. W naszych czasach tę prawdę przypomina orędzie przekazane przez św. Siostrę Faustynę i nauczanie papieża Jana Pawła II.

Nabożeństwo do Matki Bożej

Matka Boża: „Życie wasze ma być podobne do życia mojego, ciche i ukryte, macie nieustannie się jednoczyć z Bogiem i prosić za ludzkością, i przygotować świat na powtórne przyjście Boga”. (Dz. 625).

Siostra Faustyna: „O słodka Matko Boża, na Tobie wzoruję me życie, Tyś mi świetlana zorza, w Tobie tonę cała w za chwycie. O Matko, Dziewico Niepokalana, w Tobie odbija mi się promień Boga, Ty mnie uczysz, jak wśród burz kochać Pana, Tyś mi tarczą i obroną od wroga”. (Dz. 1232).

DEON.PL POLECA

Modlitwa:

Święta Faustyno, najwierniejsza córko Matki Miłosierdzia, ukryj mnie pod Jej płaszczem, aby prowadziła mnie do Jezusa, uczyła uczestniczyć w Jego życiu i misji ukazywania światu miłosierdzia Ojca Niebieskiego. Chcę - jak Maryja - dawać ludziom Miłosierdzie Wcielone i przygotowywać świat na powtórne przyjście Jego.

* * *

Źródło: Strona Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Faustyna.pl.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Święta Siostra Faustyna cały czas wstawia się za nami

"Czyń, co chcesz, rozdawaj łaski, jak chcesz, komu chcesz i kiedy chcesz" - powiedział Jezus do św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Apostołka Bożego Miłosierdzia hojnie wykorzystuje obietnicę...

Skomentuj artykuł

Nabożeństwo do Matki Bożej. Nowenna za wstawiennictwem św. Faustyny Kowalskiej [Dzień 9]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.