Noc poślubna do dziś jest dla nas pięknym wspomnieniem [ŚWIADECTWO]

Noc poślubna do dziś jest dla nas pięknym wspomnieniem [ŚWIADECTWO]
fot. Pablo Heimplatz / Unsplash
Magda

Od samego początku mieliśmy wspólne pragnienie, aby zachować czystość przed ślubem. Rzeczywistość okazała się bardzo trudna.

Jesteśmy w małżeństwie od ponad dziesięciu lat. Żartujemy, że nie ma przypadków; poznaliśmy się 14 lutego w pracy. Zbiegi okoliczności jakie tego dnia miały miejsce, połączyły nas na zawsze. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Od samego początku mieliśmy wspólne pragnienie aby zachować czystość przed ślubem. Do tej pory obydwoje jej strzegliśmy, a poznaliśmy się po studiach. Rzeczywistość okazała się bardzo trudna, ale walczyliśmy i bardzo nas w tej walce wspomagali wspaniali duszpasterze.

I tak obydwoje mogliśmy przeżywać prawdziwą noc poślubną, która do dziś jest dla nas pięknym wspomnieniem; byliśmy dla siebie jako mąż i żona po raz pierwszy i tej radości nie da się wymazać. To wielki dar na dalsze lata.

DEON.PL POLECA

Nasze małżeństwo zostało mocno poprowadzone przez Pana, bo doczekaliśmy się 6 dzieci, a każde z nich to niesamowita przygoda i świadectwo, że Pan woła, prowadzi i potwierdza konkretnymi znakami swoją wolę.

Z perspektywy czasu mamy ogromną wdzięczność za dar nauczania jaki niesie Kościół. Choć jest ono trudne, owoce podjętego trudu są wielkie i piękne.

 

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Józef Augustyn SJ

Są takie dziedziny ludzkiego życia, w których nie można uczyć się żyć „metodą prób i błędów”. Z pewnością należy do nich ludzka seksualność. Pewne jednorazowe błędy w tej dziedzinie często nie dają się już naprawić:...

Skomentuj artykuł

Noc poślubna do dziś jest dla nas pięknym wspomnieniem [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.