Ojciec Pio o szatanie: jego misją jest wtłaczanie człowiekowi do głowy, że jest niewystarczający

Ojciec Pio o szatanie: jego misją jest wtłaczanie człowiekowi do głowy, że jest niewystarczający
Fot. Depositphotos.com
Teobańkologia / Facebook.com / mł

Każdy człowiek zmaga się z upokarzającym go grzechem. Zadręczanie się odbiera pokój serca i oddala od Boga – źródła pokoju. Diabeł chce wzbudzić w Tobie gniew, smutek i rozczarowanie. Ojciec Pio podkreślał, że misją diabła jest wtłaczanie człowiekowi do głowy myśli, że wciąż zawodzi Pana Boga, że jest niewystarczający - pisze ks. Teodor Sawielewicz. 

Na Facebooku Teobańkologii regularnie ukazują się krótkie rozważania ks. Teodora Sawielewicza na temat wiary, połączone z błogosławieństwem. W jednym z ostatnich wpisów ks. Sawielewicz przypomniał mądrą myśl św. ojca Pio. 

 Ojciec Pio o działaniu diabła


Ojciec Pio "miał tak szczególne dary, że podczas spowiedzi potrafił podpowiedzieć człowiekowi to, czego jeszcze nie wyznał. Wiedział, jak ważne jest odzyskanie pokoju serca i dobra spowiedź. Ten szczególny święty niejednokrotnie podkreślał, że misją diabła jest wtłaczanie człowiekowi do głowy myśli, że wciąż zawodzi Pana Boga, ciągle Go rozczarowuje, jest niewystarczający, nie zasługuje na Bożą miłość i i tak nie uda mu się pokonać grzechu, który go dręczy" - czytamy we wpisie opublikowanym na Teobańkologii. 

Ks. Sawielewicz: Nie pozwól na to, walcz! 

Mądrą lekcję od ojca Pio rozwija ks Teodor Sawielewicz. Jak pisze, każdy człowiek zmaga się z upokarzającym go grzechem, ale zadręczanie się nie pomaga w niczym, odbiera tylko pokój serca i oddala od Boga, który jest źródłem pokoju. 

DEON.PL POLECA

"Diabeł chce wzbudzić w Tobie gniew, smutek i rozczarowanie. Nie pozwól mu na to. Walcz. Niech Jezus inspiruje Cię do pracy nad sobą i napełnia Twoje serce potrzebnym pokojem. W każdej sytuacji staraj się zachowywać pogodę ducha i nie tracić zaufania w Bożą łaskę" - napisał ks. Teodor.

Teobańkologia / Facebook.com / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Święty, który ciągle jest z nami

Ojciec Pio z Pietrelciny to stygmatyk, którego relikwie pozostają nienaruszone, mimo że od jego śmierci minęło prawie pięćdziesiąt lat. Podobnie jak dawniej zadziwiał otoczenie swoją wiarą, tak dziś budzi...

Skomentuj artykuł

Ojciec Pio o szatanie: jego misją jest wtłaczanie człowiekowi do głowy, że jest niewystarczający
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.