Ojciec Pio to mój święty na nowy rok! Wylosuj swojego!

Ojciec Pio to mój święty na nowy rok! Wylosuj swojego!
DEON.pl

Jeden z najbardziej znanych i czczonych dzisiaj świętych z XX wieku. Będąc młodym kapucynem, został obdarzony stygmatami Męki Pańskiej. To trudne powołanie spowodowało w jego życiu wiele cierpień fizycznych i duchowych, a także upokorzeń znoszonych przez całe lata z wielką cierpliwością i pokorą. Całkowicie powierzał się Jezusowi i Jego Matce, dlatego przyniósł i wciąż przynosi obfite owoce swej świętości dla całego Kościoła.

Tak napisał o nim franciszkanin John Paul Zeller: Św. Ojciec Pio jest potężnym pośrednikiem. Jeden z księży wspomniał mi kiedyś, że jest on prawdopodobnie najbardziej aktywnie działającym świętym w Kościele. Ojciec Pio był radosnym, a nie jak myśli większość, surowym zakonnikiem. Jego powaga polegała na umiejętności wyczucia chociażby najmniejszego grzechu.

Aby wylosować świętego, kliknij w baner:Modlitwa za wstawiennictwem św. Ojca Pio: Boże, spraw aby każdego dnia urzeczywistniało się to, co wypowiadam w sercu i swoimi ustami: "Bądź wola Twoja tak w niebie, jak i na ziemi". Za przyczyną świętego Ojca Pio, który już w młodzieńczym wieku został obdarowany łaską pragnienia poznania swojego powołania i mocą do jego wypełnienia, obdarz mnie darem rozeznawania Twojej woli, aby ona urzeczywistniała się w moich myślach i czynach.

Podziel się swoim świętym na Facebooku i zainspiruj innych!Jeśli potrzebujesz wsparcia lub zmagasz się z trudnościami, mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Kto wie, może dzięki patronowi, którego wylosujesz, zmieni się twoje życie? Zachęcamy Cię do wylosowania świętego, który będzie Ci towarzyszył. Możesz modlić się za jego wstawiennictwem i prosić go o pomoc w trudnych chwilach. Losowanie świętych to nasz noworoczny projekt, w którym chcemy zainspirować Was do wejścia w relację ze świętymi, którzy orędują za nami w niebie!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Święty, który ciągle jest z nami

Ojciec Pio z Pietrelciny to stygmatyk, którego relikwie pozostają nienaruszone, mimo że od jego śmierci minęło prawie pięćdziesiąt lat. Podobnie jak dawniej zadziwiał otoczenie swoją wiarą, tak dziś budzi...

Skomentuj artykuł

Ojciec Pio to mój święty na nowy rok! Wylosuj swojego!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.