Prosisz Boga o konkretną łaskę? Módl się tą modlitwą, a wstawi się za tobą ojciec Pio

Prosisz Boga o konkretną łaskę? Módl się tą modlitwą, a wstawi się za tobą ojciec Pio
Fot. Depositphotos.com
DEON.pl / mł

Modlitwa często jest dla nas nie tylko zwykłą rozmową ze Stwórcą, ale też krzykiem rozpaczy i błaganiem o konkretną łaskę, która może zmienić nasze życie. W takich sytuacjach niezastąpionym wstawiennikiem jest święty zakonnik, ojciec Pio. Jego niezwykłe życie pokazuje, że Bóg nie odmawia swojej łaski tym, którzy gorąco Go proszą o pomoc. 

Modlitwa o konkretną łaskę za wstawiennictwem ojca Pio

O Jezu, pełen łaski i miłosierdzia, Ty dla zbawienia dusz ludzkich podjąłeś mękę i umarłeś na krzyżu, aby wyjednać przebaczenie grzechów; pokornie błagam Cię: za przyczyną św. Ojca Pio, kapłana i stygmatyka, który wielkodusznie Ci służył, poświęcał swe życie i cierpiał dla ratowania grzeszników, udziel mi przebaczenia moich win i łaski... (wypowiedz, o jaką łaskę chodzi)

Dla większej chwały Twojej racz go wsławić chwałą świętości i przyciągnij wszystkich ludzi do swego miłującego Serca. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

(Trzy razy odmówić:) Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.

 

 

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Święty, który ciągle jest z nami

Ojciec Pio z Pietrelciny to stygmatyk, którego relikwie pozostają nienaruszone, mimo że od jego śmierci minęło prawie pięćdziesiąt lat. Podobnie jak dawniej zadziwiał otoczenie swoją wiarą, tak dziś budzi...

Skomentuj artykuł

Prosisz Boga o konkretną łaskę? Módl się tą modlitwą, a wstawi się za tobą ojciec Pio
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.