Przed tym imieniem klękają potęgi. Jezu, Ty się tym zajmij! [WIDEO]

Przed tym imieniem klękają potęgi. Jezu, Ty się tym zajmij! [WIDEO]
(Fot. Youtube/Teobańkologia)
Teobańkologia/dm

- Jezus, Yeszua - Imię pełne mocy, którym wyrzucane są złe duchy i dokonywane uzdrowienia. Niech imię Jezus będzie wezwane nad każdym miejscem rozbitym, zniewolonym w Twoim sercu - modli się ks. Teodor Sawielewicz do słów utworu „Yeszua”.

- Przed tym imieniem klękają potęgi. Niech moc Tego Imienia dokona w nas zmiany. Powołuję się w tej modlitwie wstawienniczej kapłana na moc Tego Imienia i proszę Cię Jezu, byś wysłuchał moich próśb - modli się ks. Teodor i dodaje: - Jezu, Ty się tym zajmij.

- W Imię Jezusa, bądź teraz pełen pokoju! W imię Jezusa, usłysz Boga. W imię Jezusa, pragnij Boga. W imię Jezusa doświadcz Boga. W imię Jezusa przeżyj teraz spotkanie z Bogiem - modli się ksiądz Teodor.

I dodaje: - W imię Jezusa, przejmuj się prawda, że jesteś kochana przez Boga i zawsze taka będziesz. W imię Jezusa bądź pełna Ducha Świętego, bądź teraz napełniony łaską. Niech imię Jezus będzie wezwane nad każdym miejscem zranionym w Tobie. Niech imię Jezus będzie wezwane nad każdym miejscem chorym.

DEON.PL POLECA

- Przez moc świętego Imienia Jezus, błogosławieństwo Boga Wszechmogącego niech spłynie na ciebie i twoją rodzinę i niech pozostanie z wami na zawsze - kończy.

- Pozwól się nad sobą pomodlić o doświadczenie Bożej miłości, pozostaw w komentarzu intencję - pisze ksiądz Teodor.

Utwór „Yeszua” w języku polskim, angielskim i hiszpańskim do modlitwy wykonała Aleksandra Nawrot.

Ks. Teodor Sawielewicz prowadzi na swoim kanale na YT na żywo o 20:30 modlitwę na różańcu. Można do niej dołączyć również za pośrednictwem Facebooka.

Jego kanał na Youtubie subskrybuje prawie 400 tys. osób, a w ramach codziennej modlitwy stworzyła się wspólnota, która codziennie z księdzem Teodorem modli się w różnych intencjach. 

Teobańkologia/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
David Steindl-Rast

David Steindl-Rast OSB to ceniony mnich, pisarz i mówca; jego wykład w ramach konferencji TED ma ponad 3 miliony wyświetleń. W swojej bestsellerowej książce pokazuje, jak żyć w pełni. Kluczowy jest tu związek między modlitwą...

Skomentuj artykuł

Przed tym imieniem klękają potęgi. Jezu, Ty się tym zajmij! [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.