Czego możesz nauczyć się od Muminków?

Czego możesz nauczyć się od Muminków?
(fot. shutterstock.com / aj)
Kuba Niedzielski SJ / Rafał Wardowski SJ

Podejmowanie decyzji często łączy się z trudnościami i bólem. W ich przeżywaniu niespodziewanie mogą nam pomóc bohaterowie popularnych opowiadań.

Wielu ludzi tuż przed realizacją dobrej decyzji wycofuje się, bo pojawiają się trudności. Tymczasem często jest tak, że dobre zmiany wiążą się bólem, tym większym im piękniejsze owoce może przynieść zbliżająca się zmiana.

DEON.PL POLECAZobacz piąty odcinek Kursu podejmowania decyzji i dowiedz się, jak sobie radzić w takich sytuacjach. Sprawdź, czego możesz nauczyć się od Muminka, który - jako jedyny z całej rodziny - przebudził się z zimowego snu.

***

Podejmowanie decyzji jest wielkim wyzwaniem, zwłaszcza w świecie, w którym chcielibyśmy mieć wszystko. Jeśli czujesz, że dokonywanie wyborów - zarówno codziennych, jak i tych o większym znaczeniu - sprawia ci trudność, weź udział w Kursie podejmowania decyzji.

Duchowość jezuicka to jeden z największych skarbów Kościoła. Od wieków nauki świętego Ignacego z Loyoli inspirują chrześcijan na całym świecie, pomagając znaleźć odpowiedzi na pytania związane z życiem duchowym.

KPD to 6 kroków opartych na doświadczeniach duchowych świętego Ignacego oraz duchowości ignacjańskiej. Każdy z odcinków zawiera konkretne propozycje, które mogą skutecznie ułatwić proces podejmowania decyzji i związanego z nimi rozeznawania.

Kurs prowadzą jezuici, którzy znają się na rzeczy: Jakub Niedzielski SJ i Rafał Wardowski SJ.

Zobacz również:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Czego możesz nauczyć się od Muminków?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.