Czy jesteś gotowy na śmierć?

Czy jesteś gotowy na śmierć?
(fot. shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ / Rafał Wardowski SJ

Jak zaprzyjaźnić się ze śmiercią?  Co by się stało, gdybyś dzisiaj umarł? Dowiedz się, jak oswojenie się z tym, co nieuniknione, może pomóc ci zacząć naprawdę żyć.

To już ostatni odcinek naszego kursu, a w nim o… kontemplacji własnej śmierci. Może się ona okazać bardzo pomocna w procesie podejmowania decyzji. Dowiedz się, w jaki sposób.

DEON.PL POLECA
***

Podejmowanie decyzji jest wielkim wyzwaniem, zwłaszcza w świecie, w którym chcielibyśmy mieć wszystko. Jeśli czujesz, że dokonywanie wyborów - zarówno codziennych, jak i tych o większym znaczeniu - sprawia ci trudność, weź udział w Kursie podejmowania decyzji.

Duchowość jezuicka to jeden z największych skarbów Kościoła. Od wieków nauki świętego Ignacego z Loyoli inspirują chrześcijan na całym świecie, pomagając znaleźć odpowiedzi na pytania związane z życiem duchowym.

KPD to 6 kroków opartych na doświadczeniach duchowych świętego Ignacego oraz duchowości ignacjańskiej. Każdy z odcinków zawiera konkretne propozycje, które mogą skutecznie ułatwić proces podejmowania decyzji i związanego z nimi rozeznawania.

Kurs prowadzą jezuici, którzy znają się na rzeczy: Jakub Niedzielski SJ i Rafał Wardowski SJ.

Zobacz również:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Czy jesteś gotowy na śmierć?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.