Czy miłosierdzie jest przereklamowane? [Wielkopostna seria wideo]

Czy miłosierdzie jest przereklamowane? [Wielkopostna seria wideo]
DEON.pl

Czy miłosierdzie jest przereklamowane? Czym się różni Boże miłosierdzie od ludzkiego? Gdzie można go doświadczyć? Co w ogóle to słowo oznacza?

To pytania, na które w kolejnym odcinku naszej wielkopostnej serii odpowiada ks. Marcin Filar. Obejrzyj to krótkie nagranie! "Proste odpowiedzi na wielkopostne pytania" to nasza seria wideo na Wielki Post, do której zaprosiliśmy księży aktywnie działających w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie i TikToku. Dlaczego właśnie ich? Bo potrafią to, co w dzisiejszych czasach bardzo ważne: jasno, prosto i krótko odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się w głowie każdego wierzącego człowieka. 

Ks. Marcin Filar, który nagrał dla was ten odcinek, to ksiądz z archidiecezji krakowskiej, diecezjalny duszpasterz młodzieży oraz diecezjalny koordynator ŚDM. Jest pomysłodawcą i współtwórcą młodzieżowych rekolekcji i projektów modlitewnych, m.in. #panamska10, #portM10, CrossPost. Na Instagramie i TikToku działa jako @padrefilar, pokazuje życie młodych w Kościele i dzieli się komentarzem do Ewangelii z dnia.

 

Obejrzyj poprzednie odcinki serii: 

1. Czy dobre uczynki naprawdę się liczą? 

2. Czy Pan Bóg potrzebuje moich pieniędzy? 

3. Czy moje umartwienie naprawdę coś zmienia? 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Bolewski SJ

Jeśli troszczysz się i niepokoisz o wiele, pamiętaj, że potrzeba tylko Jednego

Modlitwa imieniem Jezus jest odpowiedzią na głód duchowy XXI wieku. Znana od wieków w tradycji chrześcijańskiego Wschodu, zyskuje coraz większą popularność także na...

Skomentuj artykuł

Czy miłosierdzie jest przereklamowane? [Wielkopostna seria wideo]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.