Depresja i samotność. Zaproś Go do swoich problemów

Depresja i samotność. Zaproś Go do swoich problemów
(fot. Christopher Campbell / Unsplash)

Samotność to bolesne doświadczenie. Ale to, co z nim zrobisz, zależy od ciebie. Posłuchaj pierwszego odcinka naszych rekolekcji przemień swoje cierpienie w radość z Bożego Królestwa.

"W czasie Mszy dla najmłodszych zapytałem dzieci, jakie postanowienie wielkopostne powinni podjąć ich rodzice. Odpowiedziały, że chciałyby aby ich rodzice mniej korzystali z Facebooka" - mówi Remigiusz Recław SJ. To dowód na to, że można mieć wszystko, być otoczonym przez najbliższych, a jednocześnie odczuwać samotność. To bardzo bolesne.

W pierwszym odcinku rekolekcji wielkopostnych "Przyjdź Królestwo Twoje" skupiamy się na modlitwie Pana Jezusa w Ogrojcu. Chcemy dostrzec w naszej samotności cierpienie Zbawiciela i ogłosić w swoim życiu Jego Królestwo!

DEON.PL POLECA


W każdy wtorek i piątek zapraszamy na rekolekcje wielkopostne Remigiusza Recława SJ "Przyjdź Królestwo Twoje".

Gdzie jest Bóg? Gdzie na ziemi jest Królestwo Boże? Otóż jest w nas. W tobie i we mnie. Przyglądając się Jezusowi na Drodze Krzyżowej będziemy odkrywać, obecność Boga w tym, co przeżywamy na co dzień. Dzięki tym rekolekcjom nauczymy się szukać i znajdować Boga we wszystkim.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?
  • ...

Skomentuj artykuł

Depresja i samotność. Zaproś Go do swoich problemów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.