Czekanie z seksem do ślubu - czy to ma sens?

Czekanie z seksem do ślubu - czy to ma sens?
(fot. shutterstock.com)
Logo źródła: Maskacjusz Marcin Kowalewski CMF/br

Czy namiętne obietnice i wyznania miłości są równoznaczne z przysięgą małżeńską? Czy wystarczą, aby podjąć decyzję o współżyciu seksualnym? Posłuchaj tych argumentów i zastanów się.

"(Przed)małżeńskie riffy" to cykl krótkich myśli o. Marcina Kowalewskiego CMF, klaretyna z Łodzi. Na podstawie doświadczeń duszpasterskich mówi o szansach i pułapkach, jakie czekają na młodych ludzi, którzy "mają się ku sobie". Rozważaniom towarzyszyć będzie kultowa gitara i muzyka zespołu "Fragua". Cykl wyprodukowała Maskacjusz TV, a partnerem jest portal DEON.pl.


Zobacz także:

Czekanie z seksem do ślubu - czy to ma sens? - zdjęcie w treści artykułuMIŁOŚĆ I INNE SPORTY EKSTREMALNE

Paolo Curtaz

Miłość to ogromne ryzyko i wyzwanie, dlatego wymaga odwagi, wyjątkowych zdolności i odpowiedniego przygotowania. Wiąże się z wielkimi emocjami i osiąganiem tego, co niemożliwe. Tak, miłość to sport ekstremalny.

Paolo Curtaz wczytując się w Pismo Święte, swoje własne życie i przykłady spotkanych przez siebie par próbuje dowiedzieć się o co chodzi w miłości, szczególnie w miłości małżeńskiej. Porusza między innymi kwestie rodzicielstwa, wierności, fascynacji drugą osobą, pożądania, a nawet zdrady. Autor pisze o trudnych zagadnieniach, ale unika kościelnego żargonu.

W efekcie otrzymujemy książkę tchnącą świeżością spojrzenia na nasze codzienne pytania i zmagania, opartą na zaskakujących interpretacjach znanych fragmentów Pisma Świętego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Czekanie z seksem do ślubu - czy to ma sens?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.