On ma 100 lat, a ona prawie 103. Postanowili się pobrać

On ma 100 lat, a ona prawie 103. Postanowili się pobrać
(fot. facebook.com/KingstonResidenceOfSylvania / depositphotos.com)
2 lata temu
tvn24.pl / jb

"Nigdy nie jest za późno, by znaleźć miłość" - czytamy w poście opublikowanym na Facebooku.

John jest weteranem II wojny światowej, a Phyllis w sierpniu skończy 103 lata.

"Gratulacje dla nowożeńców! John and Phyllis poznali się w naszym ośrodku. W wieku 100 i 103 lat para zdecydowała się na ślub. Nigdy nie jest za późno, by znaleźć miłość" - czytamy w poście opublikowanym na Facebooku. Zachwyceni internauci komentują wpis: "wspaniałego i szczęśliwego życia razem!", "nigdy nie jest za późno na miłość", "niesamowita historia".

Congratulations to the newlyweds! John and Phyllis met while living at Kingston. At the young ages of 103 and 100 years...

Opublikowany przez Kingston Residence of Sylvania Piątek, 28 czerwca 2019

Podkreślają, że to nie jest pochopna decyzja, ponieważ wcześniej przez pół roku byli w związku. John mówi, że zakochali się w sobie nawzajem i dodaje: "pewnie uznacie to za coś niestosownego w naszym wieku". Wyznają, że zgadzają się ze sobą w wielu sprawach i lubią swoje towarzystwo. Co ciekawe, nowożeńcy nie zamieszkali razem, ale chcą jak najwięcej czasu spędzać ze sobą.

* * *

Nie wiecie jak przygotować się do małżeństwa i jak dobrze przeżyć narzeczeństwo? Zajrzyjcie do naszego działu dla narzeczonych "Wybieramy miłość".

Wybieramy miłość to projekt, który stwarza miejsce i przestrzeń w internecie dla par, narzeczonych i małżonków. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje relacje i szukają na to sposobów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat narzeczeństwa, związków, małżeństwa zajrzyjcie na profil na Facebooku Wybieramy miłość.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

On ma 100 lat, a ona prawie 103. Postanowili się pobrać
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.