Szukasz pomysłu na adwentowe postanowienie? Ksiądz z TikToka podrzuca trzy inspiracje

Szukasz pomysłu na adwentowe postanowienie? Ksiądz z TikToka podrzuca trzy inspiracje
Źródło: TikTok / @padrefilar
TikTok / padrefilar / mł

- Adwent przygotowuje nas na przyjście Jezusa, więc my swoimi akcjami mamy pozwolić na to, żeby on mógł w naszym życiu działać - mówi ks. Marcin Filar, na TikToku znany jako #@padrefilar. W krótkim nagraniu podsuwa oglądającym trzy pomysły na adwentowe postanowienia, które naprawdę mogą w tegorocznym Adwencie zrobić różnicę.  

Zapytany przez jedną z użytkowniczek TikToka o pomysły na adwentowe postanowienia, młody duszpasterz podaje trzy według niego najlepsze pomysły na działania, które możemy podjąć w adwencie. "Dobre postanowienia , łatwo nie będzie" - skomentowała nagranie Malwina. 

Trzy pomysły na adwentowe postanowienia

Pomysł pierwszy: odinstalować aplikacje, które zajmują najwięcej czasu. - Odinstaluj te aplikacje, nawet jeśli to ostatni raz, gdy widzimy się w Adwencie na TikToku, i przeznacz ten czas na coś, na co dawno go nie miałeś - mówi ks. Filar. 

Pomysł drugi: uporządkować relacje, które tego wymagają. - Zrób listę ludzi, którzy byli ostatnio przez ciebie zaniedbywani. Napisz sobie, czy powinieneś się z nimi spotkać, coś powiedzieć, przeprosić, wyjaśnić, i zrealizuj tę listę - zachęca duchowny.

Pomysł trzeci: modlitewne minimum. - Przyjrzyj się swojej modlitwie i wyznacz sobie codzienne modlitewne minimum, żeby codziennie coś ekstra w swojej modlitwie dać Panu Bogu - proponuje ksiądz. 

 

@padrefilar Odpowiadanie użytkownikowi @Nadi0001 to czwarte zdecydowanie najtrudniejsze! #adwent #postanowienia #jaramniewiara #motywacja Epic Inspiration - AShamaluevMusic

Źródło: TikTok / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Szukasz pomysłu na adwentowe postanowienie? Ksiądz z TikToka podrzuca trzy inspiracje
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.