Zrozumienie, wsparcie, modlitwa. Najbliższe spotkanie „Dzielnych Niewiast” już w grudniu

Zrozumienie, wsparcie, modlitwa. Najbliższe spotkanie „Dzielnych Niewiast” już w grudniu
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
dzielneniewiasty.pl/dm

Czas na oddech i równowagę. Bogactwo modlitwy. Zrozumienie, wsparcie i wzajemna troska, przyjacielska dłoń. Dołącz do grona Dzielnych Niewiast! Najbliższe spotkanie w Krakowie 2 grudnia.

 „Dzielne  Niewiasty” to cykl spotkań, dedykowany kobietom w różnym wieku i różnego stanu, które w przyjaznej atmosferze, chcą poznawać swoje bogactwo, uczyć się odkrywać swoje talenty i możliwości tak, by czerpać z nich radość i dzielić się nią z innymi na co dzień.

„Uczymy się żyć w obfitości jako ukochana córka Boga. Możemy na nich rozwijać naszą kobiecość w każdym wymiarze: duchowym, fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym” - piszą na swojej stornie organizatorki i zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniu.

Spotkanie 2 grudnia 

Spotkania składają się z warsztatów, konferencji i modlitwy z duszpasterzem. Odbywają się w soboty raz w miesiącu od września do czerwca jako jednodniowe spotkania, a także jako rekolekcje.

DEON.PL POLECA

Spotkanie Dzielnych Niewiast składa się z dwóch części. Rozpocznie się o godzinie 9.30 pierwsza część spotkania, od godz. 14.00 przewidziana jest część modlitewna.

Pierwsza część to tematyczne warsztaty: warsztat muzyczny, który będzie prowadzony przez Macieja Małaja, absolwent Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego i zajęcia plastyczne pod okiem projektanta ogrodów Elżbiety Filek, gdzie wykonywane będą wieńce adwentowe.

Oprócz warsztatów przewidziany jest również wspólny obiad, a podczas części modlitewnej m.in. Eucharystia, Adoracja. Zakończenie warsztatów przewidziane jest o godz. 17.30. Szczegółowy plan spotkania na stornie Dzielnych Niewiast. 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu, proszone są o zapisy przez stronę internetową wydarzenia.

dzielneniewiasty.pl/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Beata Anna Dąbrowska

Zdrowe nawyki przez cały rok!

Na początku każdego roku nie brakuje inspiracji i pomysłów, jednak z każdym dniem bywa trudniej, a w natłoku obowiązków czy spraw nawet zdrowie schodzi na drugi plan.

Z pomocą przychodzi...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zrozumienie, wsparcie, modlitwa. Najbliższe spotkanie „Dzielnych Niewiast” już w grudniu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.