W tej jednej chwili pojęłam, że życie to największy cud. Byłam w niebie

W tej jednej chwili pojęłam, że życie to największy cud. Byłam w niebie
(fot. shutterstock.com)
Logo źródła: Blogi druga.blog.deon.pl

Podobno jako 4 letnie dziecko opowiadałam, że ja już byłam w niebie i stamtąd przybyłam. Ludzie patrząc na mnie, wzruszali się i nie mogli pojąć, dlaczego taka ładna dziewczynka, nie może chodzić...

12 grudnia 1989 roku o godzinie 17.05 przyszłam na ten świat. Podobno jako 4 letnie dziecko opowiadałam, że ja już byłam w niebie i stamtąd przybyłam… Dziecięca fantazja? Być może, a może coś więcej?

DEON.PL POLECA
Jarek mówił, że dzieci widzą więcej (rzeczy niewidzialne), bo jeszcze nie wiedzą czego widzieć nie powinny.

Trzymając ostatnio na rękach 3 miesięcznego Mateuszka, a potem moją 10 miesięczną bratanice Idalię, byłam niezwykle wzruszona. Czułam się tak, jakby Niebo było bardzo blisko mnie. Pojęłam, że życie to największy cud.

Podobno jak byłam mała, ludzie patrząc na mnie, wzruszali się i nie mogli pojąć, dlaczego taka ładna dziewczynka nie może chodzić? Ja nie umiem tego ubrać w słowa, wytłumaczyć, ale rozumiem i akceptuję.

Ostatnio od paru osób usłyszałam po tragicznej śmierci Jarka, że moja historia życia przypomina im biblijnego Hioba. Fakt, kształtowały i nadal kształtują mnie trudne doświadczenia, ale w każdym tym nieszczęściu mam dużo szczęścia.

Oglądałam wczoraj stare zdjęcia i nagrania, o których istnieniu nie miałam pojęcia i powiem Wam, że za mną kawałek niełatwego, ale szczęśliwego życia.

Tak, jak już kiedyś pisałam, niczego bym nie zmieniła. Kocham te moje życie takie, jakim jest i liczę na więcej…

Tekst pochodzi z bloga druga.blog.deon.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

W tej jednej chwili pojęłam, że życie to największy cud. Byłam w niebie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.