Pierwszy polski miesięcznik na Kindle

Pierwszy polski miesięcznik na Kindle
9 lat temu

Wychodzący w Poznaniu "W drodze" jest pierwszym ogólnopolskim miesięcznikiem dostępnym w Kindle Store w największym na świecie internetowym sklepie Amazon.com. To trzeci polski tytuł dostępny na tym portalu.

"W drodze" to pismo wydawane przez polskich dominikanów, adresowane do osób wierzących i poszukujących. Poruszane w miesięczniku tematy dotyczą szeroko rozumianego życia chrześcijańskiego. Pismo ukazuje się od 1973 roku.

Dostępna na Amazonie wersja miesięcznika zawiera wszystkie artykuły wydania drukowanego. Przez pierwszych 14 dni gazetę można pobierać za darmo na dowolny rodzaj przenośnego czytnika Kindle. Po tym czasie czytelnicy zapłacą 3,99 USD za pojedyncze wydanie oraz 1,99 USD za numer w subskrypcji, a czytelnicy z Wielkiej Brytanii odpowiednio: 3,99 GBP i 1,99 GBP. Dzięki aplikacji Amazon Kindle miesięcznik "W drodze" można też czytać na iPadach z aplikacją Kindle oraz na urządzeniach z systemem Android. - Zdecydowaliśmy się na to, ponieważ coraz chętniej ludzie sięgają po przenośne czytniki pozwalające na nieograniczony dostęp do informacji. Aż 60 proc. właścicieli e-booków w Polsce to właśnie posiadacze Kindle - mówi redaktor naczelny "W drodze" o. Roman Bielecki OP. - Mamy też wielu czytelników za granicą, którzy dopominali się o elektroniczną wersję naszego miesięcznika - dodaje.

Miesięcznik "W drodze" w ostatnim roku odnotował znaczny wzrost sprzedaży - ukazuje się obecnie w nakładzie ok. 7.5 tys. egzemplarzy.

Elektroniczna wersja miesięcznika jest już dostępna na stronie Amazon.com.


REKLAMA

Wydawnictwo WAM - darmowa wysyłka książek


Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Pierwszy polski miesięcznik na Kindle
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.