Boniecki i Kaczkowski o tym, co ważne

Boniecki i Kaczkowski o tym, co ważne
(fot. Michał Łapecki/ Agencja Gazeta)
Logo źródła: WAM ed

Mistrzowie - ksiądz Adam Boniecki i ksiądz Jan Kaczkowski opowiedzą o osobistych autorytetach i sprawdzą czy to, czego szukamy, też chce nas znaleźć. Spotkanie nieprzypadkowe, rozmowa inspirująca.

Spotkanie odbędzie się już w sobotę (24.10), o godz. 13.00, w sali Wiedeń A, na Targach Książki w Krakowie. Przed nim o godzinie 12.00, przy stoisku Wydawnictwa WAM (C 17), ks. Boniecki i ks. Kaczkowski podpiszą książki. Tutaj można wirtualnie dołączyć do wydarzenia.

Boniecki i Kaczkowski o tym, co ważne - zdjęcie w treści artykułu

Joanna Podsadecka, która poprowadzi rozmowę księdza Adama i księdza Jana zapewnia, że będzie o tym czy spotkania przypadkowe się nam zdarzają i  czy to, czego szukamy, też chce nas znaleźć. Zapowiada się intrygująco.

Abonent chwilowo nieosiągalny

Udział w spotkaniu to jednocześnie okazja na przedpremierowy zakup najnowszej książki pt: "Abonent chwilowo nieosiągalny". Ksiądz Adam dzieli się w niej refleksjami ze spotkań z ważnymi ludźmi swojego życia.

Jan Paweł II czytający pod stołem krytyczny artykuł Kisiela o sobie. Młody Czesław Miłosz, który wiedział, że dla Polski ważniejsze jest jego pisanie niż walka z bronią w ręku. Małżeństwo Turowiczów, pod których dach trafił ksiądz Adam, chociaż szukali studenta na kwaterę. Wielcy ludzie Kościoła, poeci, filozofowie, opozycjoniści, ale też postaci szerzej nieznane, które autor podziwiał. Bez nich światu ubyło elegancji. To książka pełna zadumy. O przyjaźni, szacunku i przemijaniu. Inspiruje.

Do zobaczenia!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Boniecki i Kaczkowski o tym, co ważne
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.