Dołącz do akcji Szczęście do wzięcia!

Dołącz do akcji Szczęście do wzięcia!
(fot. youtube.com)
Logo źródła: WAM Studio Inigo/ Wydawnictwo WAM

Kochają czytać, a nie mogą. Opanowanie brajla porównują do wejścia na Mount Everest. Wiedzą, że dzięki niemu poradzą sobie w życiu. Razem możemy spełnić ich marzenia.

Książka wydana pismem brajla to koszt około 1000 zł, często ma objętość kilku tomów. Chcemy, żeby dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie mogły rozwijać pasję czytania. Obejrzyjcie spot, w którym dzieci czytają "Małego Księcia", a do udziału w akcji zaprasza Lidia Jazgar oraz Wydawnictwo WAM.

Wprowadzając na polski rynek książkę "Szczęście do wzięcia", która rozpoczęła jedną z najpiękniejszych akcji charytatywnych w historii Stanów Zjednoczonych, Wydawnictwo WAM chce wesprzeć czytelnictwo wśród dzieci niewidomych. Razem z Wami pragniemy umozliwić dzieciom poznanie treści wymarzonych książek.

Jak dołączyć do akcji Szczęście do wzięcia?

- do Świąt Bożego Narodzenia odkładaj (np. do słoika podobnie jak bohaterowie "Szczęścia do wzięcia") drobne kwoty

- wpłać je na konto Stowarzyszenia Nadzieja (nr konta: 15 1240 4461 1111 0000 4661 0607). Jeśli masz ochotę od razu dokonać wpłaty (bez odkładania do słoika) zrób to

- zatytułuj swój przelew - Szczęście do wzięcia

- zaproś do akcji rodzinę, przyjaciół i znajomych

Poza środkami zebranymi przez Was, Wydawnictwo WAM dodatkowo przekaże Ośrodkowi równowartość tej kwoty (nie mniej niż 1000 zł i nie więcej niż 5000 zł). Całość zgromadzonych w ten sposób pieniędzy Stowarzyszenie Nadzieja wykorzysta na zakup książek brajlowskich do biblioteki Ośrodka.

Szczegóły akcji oraz jej regulamin są dostępne tutaj.

Dołącz do akcji Szczęście do wzięcia! - zdjęcie w treści artykułu

Razem damy możliwość niewidomym dzieciom i młodzieży czytać ile sił w rękach!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dołącz do akcji Szczęście do wzięcia!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.