Duch Święty i memy

Duch Święty i memy
5 lat temu
Logo źródła: WAM Studio INIGO, ed

- On chrzcić Was będzie Duchem Świętym i ogniem. To zdanie mnie rozwala, bo potwierdza, że Słowo Pana jest żywe - mówi Dorota Paciorek - doktorantka gender studies i właścicielka marki Dayenu - design for God, która codziennie maluje fragmenty Ewangelii.

Dodaje, że słowa z Pisma Świętego traktowała jak materiał do polonistycznej analizy, zanim przeżyła prawdziwy chrzest w Duchu Świętym i uwierzyła w Boże obietnice: - Na modlitwie można czuć prawdziwy ogień, trzeba tylko otworzyć się na Ducha Świętego.

Kato-blogerka podejmuje wyzwanie

Dorota codziennie czyta Słowo Boże, a potem na podstawie fragmentu, który najmocniej do niej trafi, tworzy chrześcijańskie memy. Zwykle Pan Bóg mówi do niej jednym słowem albo zdaniem, ale ostatnio duchowych poruszeń było tak wiele, że narysowała część Ewangelii w "Cud Booku".

Potem zaprosiła innych, żeby przestali czekać na cuda i wykonali zadania z książki. Tu możecie zobaczyć zapowiedź cud-wyzwań. Dorota podjęła je jako pierwsza: uchyliła rąbka nieba i skleiła własny lampion. Zobaczcie, jak jej poszło!

 Dołączcie do naszej video-zabawy. Jak to zrobić?

- wybierz dowolne wyzwanie z książki "Cud Book"

- wykonaj je

- zrób zdjęcie/nagraj film

- efekt wyślij na adres cudbook@wydawnictwowam.pl

Masz czas do 29 lutego 2016 roku, ale możesz nie czekać, nie zwlekać i zrobić to teraz. O tym, co można wygrać napiszemy w kolejnym materiale!

A przy okazji mix interaktywnych, cudbookowych zadań na pograniczu psychologii, sztuk plastycznych i duchowości, niemal niezauważalnie przeprowadzi Cię przez kerygmat i sprawi, że poczujesz się o niebo lepiej.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Duch Święty i memy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.