Plotkujemy o Krakowie - tym razem nietypowo!

Plotkujemy o Krakowie - tym razem nietypowo!
(fot. pixabay.com)
Logo źródła: WAM Michał Pelczar/ed

Posłuchamy o czasach, w których Wisła płynęła ulicą Zwierzyniecką i jak ludzie umawiali się na randki bez Internetu i telefonów. Poplotkujemy o Krakowie ze Zbigniewem Leśnickim - aktorem z wykształcenia, historykiem z pasji. Autorem książki - "Kraków. Historie, anegdoty i plotki".

Rozmowę poprowadzi Łukasz Gazur - dziennikarz Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego. Zapraszamy już dziś (27 sierpnia), o godz. 19.00 do Księgarni Wydawnictwa WAM (ul. Kopernika 26, Kraków).

"Kraków. Historie anegdoty i plotki"to zbiór zaskakujących opowieści. Autor z właściwą dla siebie lekkością i humorem przedstawi nietypowy obraz Krakowa, którego nie da się znaleźć w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Zbigniew Leśnicki  posiada szeroki wachlarz tematów - zaczynając od historii krakowskich teatrów i muzeów, przez perypetie Kazimierza Wielkiego czy Henryka Walezego, aż po historyjki o krakowskich sławach i umawianiu się na randki  bez  dostępu  do Internetu i komórek. Po spotkaniu będzie szansa na porozmawianie z pisarzem.

Czekamy na Was w naszej księgarni. Do zobaczenia!

Plotkujemy o Krakowie - tym razem nietypowo! - zdjęcie w treści artykułu

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Plotkujemy o Krakowie - tym razem nietypowo!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.