Dziewczyna miała tylko dostarczyć pizzę. Uratowała życie kobiecie

Dziewczyna miała tylko dostarczyć pizzę. Uratowała życie kobiecie
Fot. Kristina Bratko / unsplash.com / Twitter.com
cnn.com / tk

Dla Caryn Sullivan 11 lutego był zwykłym piątkowym dniem. Tamtego wieczoru kobieta postanowiła zamówić pizzę. Nie spodziewała się, że jej życie uratuje młoda dostarczycielka jedzenia.

Caryn Sullivan z amerykańskiego stanu Massachusetts zamówiła pizzę późnym wieczorem. Aby nie obudzić swojej rodziny postanowiła poczekać na jedzenie przed domem. Wtedy zdarzył się nieszczęśliwy wypadek.

DEON.PL POLECANieszczęśliwy upadek

Kobieta, z powodu silnego bólu kolana, potknęła się i upadła na ziemię. Z impetem uderzyła głową o chodnik, doznając krwawiącej rany i tracąc przytomność.

Około godziny 22 pod dom kobiety przyjechała Sophie Furtado, młoda dostarczycielka pizzy. Kiedy zobaczyła leżącą we krwi Caryn Sullivan od razu rzuciła się jej z pomocą.

Dostarczycielka pizzy uratowała życie

26-letnia dziewczyna szczęśliwie wiedziała jak pomóc kobiecie, ponieważ wcześniej przygotowywała się do zawodu ratownika. - Caryn była nieprzytomna. Oczy miała wywrócone do tyłu. Przeczuwałam, że może umrzeć – powiedziała Sophie dla CNN.

Młoda dostarczycielka pizzy zaalarmowała męża kobiety i od razu przystąpiła do pomocy ofiary wypadku. Unieruchomiła jej szyję, aby nie doszło do uszkodzeń kręgosłupa i pozostała z Caryn do czasu przyjazdu służb ratunkowych.

"Dzięki Bogu, że tam była"

Kobieta doznała dwóch poważnych krwotoków mózgu i spędziła w szpitalu aż trzy tygodnie. Lekarze przyznali, że gdyby nie pomoc Sophie, zmarłaby. Caryn szczęśliwie przeżyła upadek, a dziś nazywa młodą dostarczycielkę pizzy swoim „aniołem stróżem”. - Dzięki Bogu, że tam była, inaczej bym umarła – wyznała kobieta.

Bohaterski czyn Sophie Furtado nie umknął uwadze firmy, w której pracuje. Dziewczyna dostała specjalną nagrodę pieniężną, dzięki której będzie mogła ukończyć studia pielęgniarskie.

Źródło: cnn.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Chris Lowney

Żyj dla wielkiego celu

Dzisiejsze tempo życia zmusza nas do szybkiego podejmowania decyzji. Każdego dnia martwimy się o to, czy nasze wybory są słuszne. Zastanawiamy się nad naszymi relacjami, zaangażowaniem w pracę, celem, do którego...

Skomentuj artykuł

Dziewczyna miała tylko dostarczyć pizzę. Uratowała życie kobiecie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.