Chociaż nie ma rąk i nóg, bije od niego radość

Chociaż nie ma rąk i nóg, bije od niego radość
(fot. https://www.youtube.com/watch?v=Nq6awN-Sya4)
Pustynia Serc / youtube.com / pk

"Moi  rodzice uczyli mnie, że nawet jeśli nie znam powodu dla którego taki się urodziłem, to mam wybór: albo być złym za to, czego nie mam, albo być wdzięcznym za to, co mam."

Prawie 95 proc. młodych ludzi myśli o samobójstwie. 15 proc. z nich przyznaje się, że kiedyś próbowało je popełnić. Depresja, cierpienie, brak perspektyw i akceptacji to tylko niektóre z przyczyn takich statystyk.

DEON.PL POLECA
Film, który za chwilę zobaczysz, jest wzruszającym świadectwem z podróży Nicka Vujicica do Chorwacji, Słowenii i jego rodzinnej Serbii. Zobacz, jak został przyjęty w tych państwach i przekonaj się, że jego przesłanie może być wciąż aktualne.

Jeśli zmagasz się z chorobą, nie potrafisz zaakceptować siebie albo zwyczajnie masz dość własnego życia - posłuchaj tego człowieka.


KWADRANS UWAŻNOŚCI. ĆWICZENIA DUCHOWE
Wojciech Werhun SJ

Potrzebujesz zwolnić? Daj sobie kwadrans. Czas tylko dla siebie. Żeby się zatrzymać. Żeby odkryć prawdę o sobie. Żeby znaleźć to, czego pragniesz. 49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie. Każdy etap ćwiczeń wprowadzi Cię na głębszy poziom relacji z Bogiem i samym sobą.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Chociaż nie ma rąk i nóg, bije od niego radość
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.