Gdy ktoś wam powie, że "Boga nie ma" [WIDEO]

Gdy ktoś wam powie, że "Boga nie ma" [WIDEO]
(fot. zulawianka1 / youtube.com)
3 lata temu
zulawianka1 / youtube.com / pk

Wiele osób uważa, że codzienność jest najlepszym dowodem na nieistnienie Boga. Słyszymy od nich: "Gdyby Bóg istniał, na świecie nie byłoby chorób, rozbitych rodzin i głodujących dzieci". Jeden z bohaterów tego filmu też tak uważał, aż zdarzyło się to:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Gdy ktoś wam powie, że "Boga nie ma" [WIDEO]
Komentarze (7)
MR
Maciej Roszkowski
10 kwietnia 2017, 21:18
I jeszcze fragment kazania z czasu  dawno i słusznie minionego. "Mówą wam, że Boga nie ma. Ale ci sami mówią, że kiełbasa jest".
MR
Maciej Roszkowski
10 kwietnia 2017, 21:16
W akwarium pływały dwie złote rybki, ale po jakimś czasie się pokłóciły i pływały ogonami do siebie. W końcu jedna zproponowała  -Mietek, pogódźmy się.  - A po co"  - No moglibyśmy pogadać.  - Pogadać, o czym?  - No o różnych sprawach  - O jakich tam  sprawach?  - No na przykład o Bogu  - Coś ty przecież Boga nie ma  - Jak to nie ma?! A kto zmienia wodę w akwarium.
JG
Jakub Gawor
18 grudnia 2015, 19:07
No fajne, mój brat ewangeliował nauczyciela od fizyki który do niego przyszedł.
LS
le sz
9 grudnia 2015, 23:53
Rzeczywiście dobre :-) Kiedyś spotkałem się z trochę innym rozważaniem. Miało tytuł: "Życie po porodzie" :-) W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być! Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by to miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią. - No, to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział, żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę, i ta się będzie o nas starać. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas. Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy nie widziałem czyli jej nie ma. - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero później.
10 grudnia 2015, 07:35
Wspaniałe jest to rozważanie "Życie po porodzie" dzięki że to zamieściłeś:-):-):-)
9 grudnia 2015, 21:47
Geniusz to jest zdolność do przekazania swojej myśli nie wprost, a za pomocą jakiegoś obrazu: wiersza, rysunku, anegdoty, opowiastki, rzeźby itd. Albo takiego filmiku jak ten, ten filmik jest genialny:-)
D9
Dżoana 93
9 grudnia 2015, 21:34
Tak właśnie jest :)

Skomentuj artykuł

Gdy ktoś wam powie, że "Boga nie ma" [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.