Pierwsza osoba wybudzona ze śpiączki w Klinice "Budzik" bierze ślub [WIDEO]

Pierwsza osoba wybudzona ze śpiączki w Klinice "Budzik" bierze ślub [WIDEO]
fot. Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" / Facebook
1 miesiąc temu
Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" / Facebook / pk

- Życzę wam pięknego życia. Myślę, że doceniacie jego wartość po tych wszystkich przeżyciach, jakie miały miejsce - Ewa Błaszczyk nagrała film, w którym dzieli się radosną wiadomością i nie kryje wzruszenia.

Rocznie w Polsce zapada w śpiączkę ponad 600 osób, w tym około 150 dzieci. Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" oraz Klinika "Budzik", działająca przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, pomagają w wychodzeniu ze śpiączki i odnoszą na tym polu sukcesy.

26 września Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" podzieliła się informacją o tym, że Klaudia Gajtkowska, pierwsza osoba wybudzona ze śpiączki w Klinice "Budzik", wyszła za mąż.

"Była pierwszą wybudzoną pacjentką w Klinice «Budzik» dla dzieci w Warszawie! A dziś bardzo ważny dzień w jej życiu. Z tej okazji składamy Młodej Parze najlepsze, serdeczne życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia!” - czytamy na Facebooku Fundacji.

W filmie opublikowanym na profilu Fundacji swoją radością dzieli się również Ewa Błaszczyk.

- Klaudia Gajtkowska. Będę pamiętać do końca życia. Pierwsza osoba wybudzona w Klinice "Budzik" dla dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Ta inicjatywa Fundacji "Akogo?" i pierwsza osoba odzyskana, pozyskana na powrót do życia. Dziś Klaudia wychodzi za mąż za Michała. Życzę wam pięknego życia, spełnienia. Myślę, że doceniacie jego wartość po tych wszystkich przeżyciach, jakie miały miejsce. Więc bądźcie spokojni i szczęśliwi - mówi założycielka Fundacji "Akogo?".

 

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap
27,93 zł
39,90 zł

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Pierwsza osoba wybudzona ze śpiączki w Klinice "Budzik" bierze ślub [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.