Poznaj poruszające świadectwo Chrisa Pratta

Poznaj poruszające świadectwo Chrisa Pratta
(fot. Team Coco / youtube.com)
Relevant Magazine / pk

Był bezdomny, żył na luzaka, spał w samochodzie. Wszystko zmieniło się, gdy pewien mężczyzna zaprowadził go do kościoła.

Chris Pratt to obecnie jeden z najsłynniejszych aktorów w Hollywood. Występuje w największych produkcjach i cieszy się olbrzymią popularnością. Choć trudno w to uwierzyć, Pratt jeszcze niedawno był prawie bezdomny, mieszkał w samochodzie i pracował jako kelner na hawajskiej wyspie. Jego życie zmieniła chwila, w której spotkał Jezusa.

Jak podaje Relevant Magazine, aktor zdecydował się opowiedzieć swoją historię w momencie, w którym zaczął odnosić coraz większe sukcesy w branży, a jego niebywała kariera stała się tematem numer jeden. Chwilę, która zmieniła jego życie opisał na portalu Vanity Fair.

Moment, który zmienił wszystko

Gdy Pratt mieszkał na hawajskiej plaży i pracował jako kelner w jednej z restauracji, nic nie zapowiadało zmiany jaka wkrótce nastąpi w jego życiu. Wręcz przeciwnie, aktor był typem luzaka. Gdy pewnego dnia chciał kupić sobie piwo, a nie miał jeszcze skończonych 20 lat (alkohol w USA można spożywać dopiero po ukończeniu 21 roku życia), poprosił inną osobę, by zrobiła to za niego. Pratt w tym czasie czekał przed sklepem. Nagle podszedł do niego mężczyzna o imieniu Henry i zapytał go, co robi.

DEON.PL POLECA

- Byłem szczery - wspomina aktor. - Powiedziałem, że w środku jest moja przyjaciółka i kupuje mi alkohol.

"Masz zamiar iść na imprezę, pić i ćpać, poznać dziewczyny, cudzołożyć?" - zapytał mężczyzna, na co Pratt odparł: "Mam nadzieję, że tak".

Powinien mnie już zdenerwować, ale tego nie zrobił. Zapytałem, dlaczego pyta. On odparł: "Jezus powiedział mi, że mam z tobą porozmawiać". I w tym momencie poczułem, że powinienem pójść z tym mężczyzną. Zaprowadził mnie do kościoła. Kilka dni później zaskoczyłem swoich znajomych, oznajamiając im, że zamierzam zmienić moje życie.

Jak informuje Relevant Magazine, wystarczyło pięć lat, by Chris Pratt stał się jedną z największych gwiazd Hollywood. Popularność aktora rośnie z każdym nowym filmem, a on wciąż chętnie dzieli się swoją wiarą w mediach i na portalach społecznościowych.

Zwiastun "Strażników galaktyki" - filmu, który przyniósł Prattowi sławę:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Poznaj poruszające świadectwo Chrisa Pratta
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.