Ta historia obiegła sieć! 72-latek pomaga ludziom na przysklepowym parkingu

Ta historia obiegła sieć! 72-latek pomaga ludziom na przysklepowym parkingu
Fot. depositphotos.com / Facebook
lifeinkrakow.pl / kb

Ma 72 lata, żyje jedynie ze skromnej renty. Mimo to nie załamuje się, na jednym z krakowskich parkingów próbuje dorobić sobie, poprzez wymienianie ludziom wycieraczek samochodowych.

Po tym jak ta informacja obiegła sieć, internauci postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy dla mężczyzny. Oprócz tego zachęcają do korzystania z jego usługi, czyli wspierania go materialnie.

Według osób, które poznały mężczyznę, ma on na imię Andrzej. Zwykle, pojawia się na przysklepowym parkingu. W internecie krąży relacja jednej z kobiet, która skorzystała z jego usługi.

„Wyszłam ze sklepu, wsiadam do auta, przed maską pojawia się Pan Andrzej. Może wycieraczki? – pyta grzecznie. Przypominam sobie, kilka miesięcy temu, Pan Andrzej też tam był. Zbyłam go, bo się spieszyłam. Pomyślałam, przecież mogę kupić wycieraczki za parę złotych w sklepie, po co mam kupować na parkingu, nie wiadomo od kogo, cholera wie co. W sobotę spytałam z uśmiechem – za ile? Chwila namysłu, rzut oka na auto. 35 zł. Zgoda! 

Cytowana kobieta postanowiła zorganizować publiczną zbiórkę dla 72 - latka. Oprócz tego zauważa, że dla mężczyzny nie liczą się jedynie pieniądze, ale także rozmowa.

"Kochani! Jeśli będziecie w okolicy Auchan na Mackiewicza, a znajdziecie z pół godziny, pozwólcie Panu Andrzejowi wymienić wycieraczki w samochodzie. Uwierzcie, że wie co robi  Poza zarobkiem ewidentnie potrzebuje też zwykłej rozmowy." - apeluje pani Anita. 

Źródło: lifeinkrakow.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. bp Roman Pindel
Sesja nagrana w Domu Rekolekcyjnym Ojców Jezuitów w Czechowicach-Dziedzicach, adresowana jest dla każdego, kto szuka wyzwolenia z tego, co go ogranicza, poniża, czy zniewala. Wzorem pozostaje biblijny przekaz o Wyjściu Izraelitów z niewoli, odczytywany w...

Skomentuj artykuł

Ta historia obiegła sieć! 72-latek pomaga ludziom na przysklepowym parkingu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.