Myślisz, że twoje życie nie ma sensu? Posłuchaj tej piosenki [MUZYKA]

Myślisz, że twoje życie nie ma sensu? Posłuchaj tej piosenki [MUZYKA]
fot. STEEPED / YouTube
Sara Kukier / STEEPED / YouTube

"Ta piosenka to proroctwo nade mną i nad tobą. To słowa i melodia, dzięki którym podniosłam się z ciemnego miejsca bezsilności" - pisze Sara Kukier, autorka piosenki "Twoje życie ma znaczenie".

Sara Kukier zdradza szczegóły powstania utworu "Twoje życie ma znaczenie"

- Piosenka "Twoje życie ma znaczenie" powstała w trudnym dla mnie czasie, podczas jednej z codziennych czynności. Pamiętam, że zmywałam naczynia i czułam na sobie ciężar oraz zmaganie z różnymi myślami, rzeczami, sytuacjami… I czułam, że musze coś z tym zrobić... - wspomina Sara i dodaje:

"I puściłam sobie w tle uwielbienie, instrumental, i zaczęłam śpiewać. Powiedziałam sobie: «OK, włączę dyktafon, będę wyśpiewywać to, co mam w sobie». Pamiętam, że zmywałam te naczynia i zaczęłam śpiewać".

DEON.PL POLECA

- Wiedziałam, że niosę ciężar, ale że to nie jest Boży ciężar. Czułam, że niosę coś, w co wchodzę sama, ale to nie jest od Boga. I miałam myśl: "Nie musisz go nieść" - wyjaśnia Sara Kukier, autorka utworu.

Posłuchaj całego świadectwa:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Myślisz, że twoje życie nie ma sensu? Posłuchaj tej piosenki [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.