Ten chrześcijański kawałek stanie się hitem. Posłuchaj pięknego utworu [MUZYKA]

Ten chrześcijański kawałek stanie się hitem. Posłuchaj pięknego utworu [MUZYKA]
(fot. Iwona Pietrala / youtube.com)
Iwona Pietrala / youtube.com / pk

Autorka nigdy wcześniej nie zajmowała się muzyką. W czasie porannej modlitwy Pismem Świętym odkryła w sobie pragnienie do stworzenia utworu. Oto efekt.

Autorką utworu jest Iwona Pietrala, która mieszka w Anglii od 9 lat. Pracuje jako administrator na uniwersytecie w centrum Londynu.

O swojej relacji z Chrystusem i kulisach powstania utworu pisze:

Pan Jezus jest dla mnie Bogiem, który oddał swoje życie z miłości do mnie, aby dać mi wolność od życia w grzechu i godność bycia Jego córką. Jest także moim Przyjacielem, Tym który jest blisko mnie w pracy, w ciągu całego dnia. On kocha każdego z nas osobiście i pragnie bliskiej relacji, ponieważ jesteśmy dla Niego cenni. Utwór powstał po mojej modlitwie porannej, podczas której przeczytałam w Słowie Bożym:

(Ten), kto ma oblubienicę, jest oblubieńcem. A przyjaciel oblubieńca, który stoi i słucha go, raduje się niezmiernie, słysząc jego głos. Tejże radości doznaję w pełni.

J 3,29

Tak wygląda moje życie! Doświadczam pełni radości, dzięki obecności w nim Boga, odkrywania Jego serca i słuchania Jego głosu każdego dnia. Tym doświadczeniem chcę się dzielić poprzez muzykę, oraz głoszenie Ewangelii w Polsce, UK i gdziekolwiek będzie mi to dane. Nigdy wcześniej nie tworzyłam, nie zajmowałam się muzyką profesjonalnie, ale uwierzyłam w to, że kiedy Bóg jest ze mną to mogę z Nim dokonywać rzeczy niemożliwych. Zaprosiłam do współpracy rapera Jacka Zajkowskiego, znanego jako Heres z Wyrwanych z Niewoli, który jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem i zgodził się przylecieć do Londynu, aby nagrać klip video. Napisałam również do Wojtka, który jest teraz producentem mojej pierwszej płyty "Jestem blisko!" oraz Pawła, który jest odpowiedzialny za produkcję klipów. Jestem im ogromnie wdzięczna za ich gotowość i otwarte serca. Razem stworzyliśmy dzieło, które oddaje Bogu chwałę! Ujęcia na You Tube pokazują większość miejsc w których często przebywam.

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomagają przy tym projekcie! Przyjemnego słuchania!".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Daniel Wojda SJ

Odkryj w sobie duchowy potencjał

Przed użyciem tej książki prosimy o dokładne zaznajomienie się z instrukcją, nawet jeżeli używasz podobnego produktu. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w przyszłości.

Pogłębiarka: najbardziej zaawansowane narzędzie służące dobrej...

Skomentuj artykuł

Ten chrześcijański kawałek stanie się hitem. Posłuchaj pięknego utworu [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.