Twórcy "Powołanego 2": zdecydowaliśmy się na kontynuację

Twórcy "Powołanego 2": zdecydowaliśmy się na kontynuację
fot. Fundacja Filmowa "Powołany" / YouTube
pomagam.pl / youtube.com / pk

"Będzie odpowiadał na aktualne załamanie wartości w społeczeństwie i odpływie wiernych z Kościoła" - zachęcają twórcy. Rozpoczęły się prace nad filmem "Powołany 2".

"Powołany 2" to powstająca druga część filmu "Powołany", który dotarł do milionów widzów. "Zdecydowaliśmy się na jego kontynuację, ale w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem film będzie koncentrował się na odkryciu sensu życia i indywidualnym powołaniu każdego człowieka. Będzie odpowiadał na aktualne załamanie wartości w społeczeństwie i odpływie wiernych z Kościoła" - uważają twórcy.

Scenariusz "Powołanego 2" opowiada o ciekawym spotkaniu księdza z grupą młodzieży które staje się lekcją życia dla obydwu stron. Mocna wymiana zdań i poglądów prowokuje widza do zweryfikowania swojej perspektywy na sens życia. W głównych rolach zobaczymy uznanych Polskich aktorów. W warstwie dokumentalnej, pokażemy unikatowe historie osób, które w spektakularny sposób przemieniły swoje życie. To dokument fabularyzowany, który będzie pełen wzruszeń i unikalnych świadectw, w których każdy z nas odnajdzie cząstkę siebie.

DEON.PL POLECA

Aby nakręcić film "Powołany 2", jego twórcy potrzebują pomocy. Aby wesprzeć powstanie filmu, kliknij.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Twórcy "Powołanego 2": zdecydowaliśmy się na kontynuację
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.