Mazowieckie: Był pijany i spowodował kolizję. Schronienia szukał w kościele

Mazowieckie: Był pijany i spowodował kolizję. Schronienia szukał w kościele
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

W kościele w Szydłowcu zamierzał się ukryć przed policjantami 39-latek, który doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Policjanci zatrzymali go w środku świątyni na Rynku Wielkim.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie o stłuczce, do której doszło w centrum Szydłowca na Rynku Wielkim. Zgłaszający poinformował, że sprawca kolizji jest prawdopodobnie pijany – poinformowała w środę rzeczniczka szydłowieckiej policji mł. asp. Marlena Skórkiewicz.

Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, jeden z uczestników zdarzenia zaczął na ich widok uciekać. Mężczyzna postanowił schronić się w pobliskim kościele. Mundurowi ruszyli za nim w pościg i zatrzymali go w środku świątyni. 39-latek prosto z kościoła trafił na komendę. Badanie trzeźwości potwierdziło, że był pijany. Miał 3 prom. alkoholu w organizmie.

DEON.PL POLECA

Kierowca stracił prawo jazdy, teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do trzech lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Mazowieckie: Był pijany i spowodował kolizję. Schronienia szukał w kościele
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.