Dominikanki z Broniszewic zbierają na kaplicę

Dominikanki z Broniszewic zbierają na kaplicę
Dominikanki z Broniszewic zbierają na kaplicę (Fot. https://domchlopakow.pl)
domchlopakow.pl/dm

„To będzie piękne miejsce! Już nie możemy się doczekać, gdy mury wypełnią modlitwa, śpiew Jarka, bęben Andrzeja i Jego Obecność” - piszą dominikanki z Broniszewic, które zbierają się na budowę nowej kaplicy. Zakonnice na co dzień zajmują się pomocą swoim 67 podopiecznym.

„Jak dobrze wiecie, obecnie na modlitwie spotykamy się w małej kaplicy na piętrze naszego pałacu. Niestety – nie mieścimy się tam wszyscy, dlatego Msze odprawiane są również w holu nowego Domu, gdzie uczestniczyć w niej mogą także Chłopcy leżący” - piszą siostry na swojej stronie.

Budujemy kaplicę!

„Nasz Dom to blisko 100 osób: Chłopcy, siostry, Wolontariusze i Współpracownicy. Do wspólnej modlitwy chcemy zapraszać także naszych Gości.  W obecnej kaplicy jest jedynie miejsce dla 24 osób. Dlatego w sierpniu ubiegłego roku rozpoczęliśmy budowę nowej kaplicy” - mówią siostry.

Razem z Wami…

„Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy razem cieszyć się tym miejscem. Dziękujemy Wam za okazywane nam do tej pory wsparcie. Jeżeli czujecie taką potrzebę, będziemy wdzięczni za każdą pomoc” - dodają .

I dodają: Mury pokryte są już tynkami zewnątrz i wewnątrz. Jest dach, są okna… Prace idą zgodnie z planem. A wszystko po to, by spotkanie z Nim było w wyjątkowym miejscu…

Jeśli ktoś chce i może, budowę kaplicy dla podopiecznych sióstr i gość odwiedzających w Broniszewicach, może wesprzeć tę inicjatywę przez dowolną wpłatę. 

domchlopakow.pl/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
David Steindl-Rast

David Steindl-Rast OSB to ceniony mnich, pisarz i mówca; jego wykład w ramach konferencji TED ma ponad 3 miliony wyświetleń. W swojej bestsellerowej książce pokazuje, jak żyć w pełni. Kluczowy jest tu związek między modlitwą...

Skomentuj artykuł

Dominikanki z Broniszewic zbierają na kaplicę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.