3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
(fot. shutterstock.com)
2 lata temu
św. Antoni Padewski / kw

Przeżywasz trudności w życiu? Stresujesz się zaistniałą sytuacją? Jednym z najlepszych orędowników jest święty Antoni. Poznaj 3 niezwykłe modlitwy, które mogą ci się przydać.

1. Modlitwa o pomoc za wstawiennictwem świętego Antoniego:

Ufny w Twoją świętą przyczynę i przemożne zasługi polecam się Tobie, św. Antoni, i proszę Cię, wejrzyj na moją wierną i szczerą miłość i silną ufność, jaką serce moje względem Ciebie jest przepełnione. Zapisz sobie moje imię głęboko w Twym sercu i pozwól mi należeć do liczby tych, których Ty szczególnie miłujesz i ochraniasz, iżbym mógł we wszystkich moich potrzebach znajdować w Tobie ucieczkę. Amen.

2. Modlitwa o opiekę świętego Antoniego

Święty Antoni, wielki nasz Patronie, proszę Cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na mnie i przyszedł mi z pomocą.

Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają Twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i moich ufnych próśb, ale wspomagaj mnie w moich troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagam, spraw, abym dzięki Twej opiece miał zawsze silną wiarę, pracował nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej.

Polecaj mnie Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słaby i nędzny jestem, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd mnie otacza i jak bardzo potrzebuję Twej pomocy.

Proszę Cię, święty Antoni, abyś mnie wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do Ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają Twoją opiekę i doznają Twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

3. Modlitwa o czystość do św. Antoniego

Święty Antoni, powierzam Ci dzisiaj wszystkie moje troski, pokusy i niepokoje. Postanawiam Cię czcić, naśladując przykład Twego świętego życia.

Przybądź mi na pomoc, gdy muszę stanąć twarzą w twarz z trudnościami i rozczarowaniami. Niech Twoje modlitwy i Twe wstawiennictwo wyjednają mi łaskę u Boga.

Z Twoją pomocą będę mógł głębiej zrozumieć, jak bardzo kocha mnie Bóg, że jest zawsze ze mną, a szczególnie w cierpieniu.

Potężny Patronie, wzorze czystości, zwycięzco nad słabym ciałem, uproś dla mnie i dla wszystkich modlących się do Ciebie doskonałą czystość ciała, umysłu i serca. Amen.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
Komentarze (40)
AA
~Anna Ankh
29 marca 2020, 07:54
Proszę i błagam Święty Antoni ty jesteś patronem rzeczy zagubionych i nietylko. Pomoc mi odzyskac moje pieniadze od złodzieji internetowych i żebyśmy wszyscy ostrożniej uważniej sprawdzali na co wydajemy nasze pieniadze i nie byli tak naiwni wybierajac platformy inwestycyjne wierzac reklamom i pokusom
MC
~Marek C
15 marca 2020, 22:36
Marek, Św. Antoni, wstaw się proszę u Boga Ojca w mojej intencji znalezienia godnej pracy. W której mógłbym się spełniać i służyć pomocą innym ludziom.
MF
~Maria Fałowska
4 marca 2020, 07:32
SW Antoni wierzę mocno w Twoje wstawiennictwo, zawsze mi pomagasz, proszę bardzo o pomoc w znalezieniu pracownika w firmie męża, pomóż rozwiązywać powierzane Ci problemy z dziećmi w szkole i że zdrowiem ,i w pracy ,Ufam w Twoją opiekę, Chwała Panu
A.
~Asia .
1 marca 2020, 15:30
Moja córka bardzo zamknięta w sobie, bardzo smutna przez 12 lat prosiła o kota. Kupiłam go trzy miesiące temu. Dziecko rozkwitło, zmieniło się, odzyskała radość, chęć życia, poczucie odpowiedzialności za to zwierzątko. Przedwczoraj pracownicy remontujący m. in. jej pokój wychodząc wypuścili kota. Chodziliśmy po osiedlu, wołaliśmy, płakałam w przerażeniu jak powiem córce, jak ona zareaguje. Podejrzewam, że nic nie dotknęłoby jej bardziej, trauma na całe życie. I to jeszcze przy okazji remontu jej pokoju. Ogród sprawdził mąż, potem ja.Wtedy zaczęłam się gorliwie modlić. Kot po 20 minutach pojawił się w ogródku. Domków identycznych i ogrodów identycznych jest 100. Trudno w to uwierzyć ale ja wiem, że dziecko skończyłoby co najmniej na lekach gdyby ten kot w takich okolicznościach zginął. Dziękuję Ci święty Antoni. Nie pamiętam takiej troski o dziecko, a Twoje wstawiennictwo odwróciło od nas nieszczęście. Zawsze będę o tym pamiętać.
ML
~Monika Lubińska
28 lutego 2020, 08:03
Święty Antoni proszę wstawiaj się za moim synem Mikołajem i wypraszają dla niego łaskę poprawy słuchu u naszego Taty. Niech się stanie Twoja wola Boże nie moja
AW
~Anna W.
27 lutego 2020, 14:13
Święty Antoni Błagam o znalezienie siostry, która od wczoraj nie daje znaku życia.
MP
~Matka Panek
19 lutego 2020, 22:45
SW Antoni pomóż rozwiązać wszystkie problemy i trudności rodzinne.Blagam o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Twojej Mateńki i Twojego syna.
AB
~Agnieszka B
19 lutego 2020, 08:44
Święty Antoni. Proszę pomóż mi w tej trudnej sytuacji finansowej. Wierzę w moc modlitwy.
MP
~Manuela Puzik
17 lutego 2020, 20:57
Święty Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo nad moim ojcem. Proszę daj mu siły w tej chorobie.. pomóż mu pokonać ta straszna chorobę... Bogu niech beda dzięki..
WY
~Wi Ya
16 lutego 2020, 22:49
Święty Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo nad moją rodziną Przed Panem Bogiem . Dziękuję za to że jesteż.
ZU
Zosia Ula
16 lutego 2020, 22:44
Święty Antonii za Twoim wstawiennictwem dopomóż mi w mej obecnej sytuacji życiowej. Dopomóż mi być silna.
LS
~Ls sh
15 lutego 2020, 00:40
Święty Antoni proszę Cię o pomoc w znalezieniu rzeczy bardzo sentymentalnej i o wstawiennictwo w sile w modlitwie i wierze
KP
~Kasia P
10 lutego 2020, 20:37
Św. Antoni proszę Cię o zaliczenie egzaminu, dopomóż mi.
AK
~Anna Kaszany
10 lutego 2020, 12:34
Św. Antoni proszę o wstawiennictwo na egzaminie mojego syna. O jego pomyślny wynik. Bogu niech będą dzięki
ZS
~Zbigniew Sołtys
30 stycznia 2020, 23:02
św.Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo za nami u Pana Jezusa Chrystusa.Dziękuje za pomoc. Z i J.
BT
~Beata Trójnik
20 stycznia 2020, 13:26
Święty Antoni błagam Cię pomóż mi być silną w troskach i chorobach moich dzieci, wspieraj mnie Twą opieką i upros Boga o jak najlepsze życie dla naszej rodziny. Sam wiesz jak czesto płyną łzy i jak bardzo mi ciężko wspomóż mnie i nie zostawiaj proszę....
KW
~K W
19 stycznia 2020, 14:10
Święci nie potrzebują bieniedzy i bogactwa. Potrzebują naszej wiary, czystej i ufnej. ŚWIĘTY ANTONI wysłucha naszych próśb w chwilach trudnych, kiedy czegoś nie możemy odnaleźć. To wielki święty. Gość
MS
~Maria Sosna
18 stycznia 2020, 16:48
Dziękuję Ci Święty Antoni za wysluchanie mojej prośby i otrzymaną pomoc.Chwala Panu.
IL
~Iza Lenart
16 stycznia 2020, 21:38
Św.Antoni pomóż odnaleźć mi to co zostało mi skradzione.
MK
~Marta K
16 stycznia 2020, 15:54
Błagam Cię Św.Antoni przybadz mi z pomocą wyproś mi moje prośby. Błagam pomóż mi uratować mój wieloletni związek błagam pomóż. ❤
EB
~Elzbieta Bereda
11 stycznia 2020, 10:11
Kochany Sw.Antoni.Pomoz rozwiązać problemy w rodzinie moich synów.Szczegolnie u Arka .Wskaż mu właściwą drogę.Opros Miłosiernego Boga łaskę pojednania i zgody.Aby mieli potężną wiare i siłę.W tobie ostatnią nadzieją. O zgodę i porozumienie .Wysłuchaj moja prośbę.Amen.Ela
EK
~ELIZA Kostyrska
3 stycznia 2020, 14:11
A ja Ci dziękuję Mój ŚW Antoni, że jesteś ze mną od lat i tyle dobra mi dajesz
GG
~Gosc Gość
19 grudnia 2019, 00:45
Drogi SW Antoni! Pomóż rozwiązać problemy w rodzinne mojej kochanej córki.Wskaz jej właściwą drogę zgodną z wolą Bożą.Upros u Miłosiernego Boga łaskę pojednania i zgody.Pomoz SW Antoni.W Tobie ostatnia nadzieja.Jezu ufam Tobie.
AC
~Anna Chrzanowska
30 listopada 2019, 06:01
Doświadczyłam wiele razy ogromną pomoc od św. ANTONIEGO, były to naprawdę trudne sprawy a w tym roku Córka bardzo zachorowała,,,modliłam się bardzo gorąco , prosiłam o wstawiennictwo, mam też w domu relikwię Św Antoniego, Córka powoli ale wraca do zdrowia. Jestem wdzięczna Św. Antoniemu z całego serca do końca życia, wiem, że jeśli ktoś szczerze prosi Go i modli się - otrzyma. Jest jak Ojciec, rozumie nas i pomaga, Bóg dał Mu wielką Moc. Dziękuję serdecznie Św. Antoni i proszę bądź z moją Rodziną na zawsze. Amen.
PS
~PAWEŁ S
30 listopada 2019, 00:43
Św. Antoni ,Bardzo Cie Proszę O To O Co Cię Bardzo Prosiłem, Wysłuchaj Moją Prośbę Amen
PR
~Paweł Rosiak
7 listopada 2019, 05:56
Proszę cię mocno św Antonii o wyjście ze wszystkich kłopotów w życiu prywatnym, rodzinie i firmie . Abym zawsze miał potężna wiarę i nigdy się nie poddawał wiem ze z taka radą nadzorczą jaką sobie obrałem nic złego już mnie nie spotka ,lecz w dzisiejszych czasach ludzie potrzebują już chyba więcej cudów w ich życiu bo są coraz słabsi i nie ufni.Badz proszę w każdej minucie mojego życia i prowadź mnie .Amen
HR
Hannah Rodriguez
20 października 2019, 07:02
Już dwa razy jestem w sadze związków z mężem, zdradza mnie z inną kobietą, która chce się upewnić, że mój dom się zepsuje, a my nawet się rozwiedziemy i postanowił zostawić mnie innej kobiecie, Powiedziałem mojej przyjaciółce o rozwodzie w czwartek, a ona poleciła mi Dr.AJAYI, który uratował moje małżeństwo i sprowadził mojego męża. Ukląkł wczoraj i przeprosił za wszystko. Nigdy więcej nie idź do jury o rozwód. Cieszę się, że moja rodzina wróciła, a moje dzieci są szczęśliwe. Jeśli masz podobne problemy z relacjami. Skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia Dr AJaYI na jego e-mail: Drajayi1990 @ gmail.com lub WhatsApp: +2347084889470. Moja rodzina wróciła i chcę, aby każda para zrozumiała, że ​​rozwód nigdy nie jest rozwiązaniem.
IT
~Ireneusz Thomas
19 października 2019, 17:25
Ja bym radził tym paniom co potrzebują pomocy jeżeli to możliwe pojechać do medjugorje, byłem tam pierwszy raz w sierpniu tego roku, i niby nic a moje życie odwróciło się o 180 °, albo co najmniej kupić sobie taką małą książeczkę "Jesu ty się tym zajmij" gwarantuje że pomoże. Irek
AB
~Aneta Braś
8 października 2019, 04:52
Proszę Cię św Antoni aby moja córka Julia weszła na dobrą drogę i naszą rodziną była razem. I żebym znalazła pracę.
MD
~Magdalena Dostatnia
4 października 2019, 23:38
Moja modlitwa do św. Antoniego pochodzi z XVIII w. modlitewnika mojego dziadka. Jeśli cudów szukasz idź do św. Antoniego, Wszelkich łask dowody odbierzesz od niego. Za jego przyczyną chorzy zdrowo wstają, z rąk i nóg pojmanych okowy spadają. Kalecy się cieszą członków uzdrowieniem. Zguby się wracają za ufnym westchnieniem. Morze się ucisza, czarci uciekają . Umarli na nowo do życia wracają. On w każdej potrzebie pomoże pocieszy On w każdym nieszczęściu na ratunek śpieszy. Wszyscy w ufnej wierzę pociechę odnoszą i z Padewczykami cuda Jego głoszą. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu za to że dał dla nas taka moc świętemu Antoniemu.
AP
~alina pulawska
1 października 2019, 09:43
Sw. Antoni blagam dopomoz mi wyjsc z dlugow prosze uczyn cud zeby odezwała sie Pani Agnieszka nie zostawiajmnie z tymi kłopotami
UL
~Urszula Lar
18 września 2019, 04:45
Prosze cie wejrzyj na mojego wunka kevin I miej go pod swoja opieka
O
ogundeletempleofsolution
10 września 2019, 23:48
Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
31 października 2018, 18:23
Kochany św Antoni wynik okazał się bardzo zły błagam daj mojej szanse mamusi wyzdrowieć proszę wysłuchaj mojej prosby tak bardzo się boję została mi tylko mama..
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
10 października 2018, 19:51
KOCHANY ŚW ANTONI  BARDZO CIĘ PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ MAMY ABY SZYBKO WYSZŁA ZE SZPITALA  A WYNIK BYŁ BARDZO DOBRY BŁAGAM CIĘ WYŁUCHAJ MNIE  TWOJA AGNIESZKA
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
29 września 2018, 13:04
ŚWIETY ANTONI DOPOMÓŻ ABY W MOIM GOSPODARSTWIE WSZYSTKO BYŁO ZDROWE PROSZĘ CIĘ TAKŻE OZDROWIE DLA MOJEJ MAY I DLA MNIE JA JUŻ NIE MAM SIŁY CIĄGLE JAKIEŚ ZMARTWIENIA PROSZĘ WYSŁUCHAJ MOJEJ MODLITWY TWOJA AGNIESZKA
26 sierpnia 2018, 13:29
ŚWIĘTY ANTONI BŁAGAM  CIĘ WSTAW SIĘ DO NASZEGO PANA ZA MOIM MĘŻEM ALKOHOLIKIEM BO JA JUŻ TRACĘ NADZIEJĘ , ZE ON PRZESTANIE PIĆ.JEST MI TAK BARDZO CIĘŻKO , ZE NIE MAM JUŻ SIŁ TAK DALEJ ŻYĆ.BOGU NIECH BĘĄ DIĘKI.AMEN.
MB
Marta Bilska
7 czerwca 2018, 09:33
Sw. Antoni prosze cie miej w opiece mojego wnusia Antosia ktory zmaga sie z choroba i obejmij tez opieka jego rodzicow daj im sile i wiare.
18 marca 2017, 08:23
ŚW.ANTONI wiara pomaga mi za granicą przetrwać trudne chwile.Dzięki Twojemu wstawiennictwu odnalazły się moje dokumenty zgubione w obcym kraju.Pocałym dniu szukania w domu,samochodzie,firmie,dookoła budynku(nawet  przwertowaniu 4 pojemników śmieci) zgłosiłem zagubienie na policję w nadziei,że ktoś odniósł.Modlitwy do Ciebie moje i żony przyniosły skutek ,bo po tygodniu dostałem list z policji ,że zguba jest do odebrania.Wszyskim radzę zgłaszać zgubę na policji ,a przede wszystkim gorąco modlić się do Ciebie i nie tracić wiary w odnalezienie zguby.ŚW.ANTONI miej wszystkich porzebujących w opiece Tomasz
25 listopada 2016, 17:49
Drogi Sw. Antoni, tym razem prosze Cie o pomoc w odzyskaniu skradzionych przez hakerow kont Google. Sama stracilam dostep do swego konta  10 dni temu, ale co chwila pojawia sie ktos nowy z takim samym problemem na forum pomocy Google.

Skomentuj artykuł

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.