3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
św. Antoni Padewski / kw

Przeżywasz trudności w życiu? Stresujesz się zaistniałą sytuacją? Jednym z najlepszych orędowników jest święty Antoni. Poznaj 3 niezwykłe modlitwy, które mogą ci się przydać.

1. Modlitwa o pomoc za wstawiennictwem świętego Antoniego:

Ufny w Twoją świętą przyczynę i przemożne zasługi polecam się Tobie, św. Antoni, i proszę Cię, wejrzyj na moją wierną i szczerą miłość i silną ufność, jaką serce moje względem Ciebie jest przepełnione. Zapisz sobie moje imię głęboko w Twym sercu i pozwól mi należeć do liczby tych, których Ty szczególnie miłujesz i ochraniasz, iżbym mógł we wszystkich moich potrzebach znajdować w Tobie ucieczkę. Amen.

2. Modlitwa o opiekę świętego Antoniego

Święty Antoni, wielki nasz Patronie, proszę Cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na mnie i przyszedł mi z pomocą.

Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają Twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i moich ufnych próśb, ale wspomagaj mnie w moich troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagam, spraw, abym dzięki Twej opiece miał zawsze silną wiarę, pracował nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej.

Polecaj mnie Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słaby i nędzny jestem, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd mnie otacza i jak bardzo potrzebuję Twej pomocy.

Proszę Cię, święty Antoni, abyś mnie wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do Ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają Twoją opiekę i doznają Twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

3. Modlitwa o czystość do św. Antoniego

Święty Antoni, powierzam Ci dzisiaj wszystkie moje troski, pokusy i niepokoje. Postanawiam Cię czcić, naśladując przykład Twego świętego życia.

Przybądź mi na pomoc, gdy muszę stanąć twarzą w twarz z trudnościami i rozczarowaniami. Niech Twoje modlitwy i Twe wstawiennictwo wyjednają mi łaskę u Boga.

Z Twoją pomocą będę mógł głębiej zrozumieć, jak bardzo kocha mnie Bóg, że jest zawsze ze mną, a szczególnie w cierpieniu.

Potężny Patronie, wzorze czystości, zwycięzco nad słabym ciałem, uproś dla mnie i dla wszystkich modlących się do Ciebie doskonałą czystość ciała, umysłu i serca. Amen.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
Komentarze (98)
PP
Przemek Przemek
9 stycznia 2021, 22:06
Sw. Antoni proszę cię o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy proszę pomóż nam w tych trudnych chwilach w jakich musimy teraz w tym trudnym stanie przechodzić. Amen.
LS
~Liliana Sokołowska
6 stycznia 2021, 16:22
Sw Antoni proszę o Twoje wstawiennictwo w bardzo trudnych sprawach u Pana Boga Naszego
LS
~Lil S
3 stycznia 2021, 02:55
Święty Antoni mój patronie proszę Cię abyś wspomógł mnie jutro 3/01/2021 podczas rozmowy o prace, która tak bardzo chciałabym dostać. Dodaj mi siły i wiary oraz czuwaj nade mną, Patronie mój. Dziękuję, z Bogiem!
R
rachelasanok1
2 stycznia 2021, 20:30
Bardzo proszę Cię Swięty Antoni Ty wiesz jak cierpię błagam Cię pomóż mi uwolnić sie tego kogoś kto mnie dręczy od kilku lat staram sie nie myśleć o tej osobie bardzo mnie gnebi rani osłabia brakuje mi sił modlę sie o każdej porze schodząc ze schodów idąc do córki kładac sie rano wieczorem czy po południu może za mało sie modlę robię to o kadej porze nie daję już rady brakuje mi sił mam jedeyną córkę jednego wnuczka którego pilnuję kiedys wzięłam nawet wszystkich grzeszników na swoje barki pomaga tylko na troche to trwa za długo lat ponad 12 mam prawo do zycia cieszyć sie miom dzieckiem i wnukiem tyej osobie dawno w obliczu Boga i Matki kilka razy wybaczałam to co mi zrobił nie słucha pomóz mi błagam Cie Grazyna
MD
~Monika Domańska
31 grudnia 2020, 16:26
Św. Antoni, proszę Cię o wyzdrowienie dla mojej Mamy, która dzisiaj zapadła w śpiączkę po zakrztuszenia. Ufam Ci i za Twoim wstawiennictwem bardzo proszę o zdrowie dla mojej Mamy
KS
~Krzysztof Supinski
13 grudnia 2020, 20:02
Prosze Cie o pomoc dla mojej corki Mia zeby wyzdrowiala
MP
~Monika P.
7 grudnia 2020, 05:05
Św Antoni, dziekuje Ci za dotychczasową opiekę i proszę o pomoc dla mojej córki w rozwiązaniu trudnej życiowej sprawy.
PN
~Paulina Natalia
6 grudnia 2020, 12:49
Sw. Antoni proszę pomóż finansowo Darkowi on bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Bóg zapłać za każdą złotowke: 34 84930004 0091 0905 5169 0001
LS
~Liil Sh
30 listopada 2020, 22:38
Święty Antoni mój patronie proszę Cię abyś trzymał mnie blisko Pana Boga jeśli się od Niego oddalam. Proszę o szczęście i spokój dla mojej rodziny w tym trudnym czasie oraz proszę o pomoc w zmotywowaniu mnie do nauki do zaliczeń na magisterce. Dziękuje, pomóż nam Święty Antoni
HP
~Helena P
27 listopada 2020, 12:12
Święty Antoni, mój patronie i Łączniku z Bogiem. Dziękuję, że nawet, gdy błądzę i oddalam się od Niego czuję Jego bliskość właśnie poprzez Ciebie. Święty Antoni, dziękuję za pomoc w odnajdywaniu zgubionych rzeczy. Drobnych, ale pozwalających iść dalej bez stresu dnia codziennego. Dziękuję Ci za wsparcie i wstawiennictwo do Boga Najwyższego w moich problemach ze zdrowiem... Proszę po raz kolejny. Nie opuszczaj mnie. Pomóż mi odnaleźć odwagę potrzebną przy kolejnych badaniach, diagnozach i leczeniu. Spraw bym była dzielna. By strach nie utrudniał leczenia, a odwaga pomogła cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą mimo obaw o przyszłość. Proszę Cię o wstawiennictwo i Twoją pomoc dla Wszystkich potrzebujących, chorych i cierpiących, również w lęku. Pomóż nam, Święty Antoni. :)
AC
Aleksandra Chwast
20 listopada 2020, 21:41
katarzyna z Legnicy Św Antoni prosze cie o uzdrowienie z choroby nowotworowej piersi i choroby płuc aby badania dały kozystny wynik do obecnej choroby która niszczy mój organizm chciałabym wrócic do zdrowia w miare szybko opiekuj sie mną przez ten czas.Św Antoni proszę cię całym sercem o wstawienictwo do Pana Jezusa i Matki BOSKIEJ Ostrobramskiej o wszystkie prosby które ciebie proszę .Dopiero zaczełam wszystkie badania a pózniej będzie chemia jak się przygotowac aby miec siłe do zycia i dziekowac bogu za kazdy dzien aby to wszystko przetrwac daj siłe i zdrowie sw antoni Bóg zapłac za wszystko
HT
~Ha Tom
16 listopada 2020, 11:53
Święty Antoni proszę Cię o wstawiennictwo w uzdrowieniu mojego kochanego taty. Wyproś, aby zwyciężył chorobę i cały i zdrowy wrócił do domu. Proszę Cię całym sercem.
BK
~Bozena Karys.
27 października 2020, 10:57
Święty Antoni, proszę Cię o spokój pomiędzy jego teściowa, teściem, którzy go wprowadzają okropna traumę, życie jego jest ciężkie, choć pracuje, w innej mierze jest ciężkie i Ty św Antoni z całą pewnością wiesz, znasz nas wszystkich, wesprzyj laska mojego syna Krzysia. AMEN.
AN
~Anna Nowak
22 października 2020, 15:04
Święty Antoni pomóż mi odzyskać pieniądze ,które wczoraj utraciłam poprzez wydanie pomyłkowo. Wiesz jak ciężko mi jest bardzo teraz gdy będę musiała oddać je ze swojej kieszeni .Wierzę w Ciebie i Twoje Miłosierdzie. Bóg Zapłać
JM
~Jadwiga Maciejczuk
16 października 2020, 00:17
Pomóż nam Św.Antoni ,uproś nam powrót do zdrowia i normalności w świecie.O ustanie pandemii,miłość i zgodę,o dobre traktowanie drugiego człowieka.Umocnij naszą wiarę i wstawiaj sie za nami grzesznymi.
IG
~Iza Grycza
4 października 2020, 06:22
św Antoni módl się za mną bym znalazła to co warto znaleźć, co da mi spokój serca, ukojenie, sens życia niech ziści sie moje marzenie wyjazdu do Włoch, życia tam. Niech jak najszybciej to możliwe pojawię się znów w Bazylice w Padwie, gdzie przed kilku laty zaniosłam osobiście moje intencję przed Twymi relikiwiami, dziekuję że jesteś ze mną , Patronem moim, wspomożycielem
GF
~Grażyna Frąckowiak
28 września 2020, 23:50
Proszę o odnalezienie dokumentow z banku
EZ
Ewa Zurawska
27 września 2020, 23:03
Św Antoni zwracam się z calym sercem o wstawiennictwo do Pana naszego i Najświętszej Panienki o pomoc w uwolnieniu się od chorego czlowieka niebezpiecznego znecajacego sie psychicznie nad córką i moja rodzina oprawcy. Proszę uwolnij nas od niego na zawsze. Bóg zapłać zamodlitwę
GM
~Gosia Moszczynska
25 września 2020, 21:11
Się Antoni bardzo Cię proszę Ty wiesz o co i za wszystko dziękuję ,proszę Cię też o wysłuchanie wszystkich prosb które tu do Ciebie kierujemy,Amen
MM
~Magdalena Mazur
8 września 2020, 15:42
Proszę cię z całego serca o to abys otoczył mojego syna swoją troską, podczas dzisiejszego egzaminu teoretycznego... Amen
IC
Irena Chrostek
7 września 2020, 23:39
Święty Antoni,proszę Cię,wysłuchaj moje bałaganie,Tu wiesz jak bardzo modlę się,by dobry Bóg mnie wysłuchał,jeśli będzie taka Jego wolą.Jest mi bardzo ciēżko na sercu..,proszę pomóż mi...podpowiedź rozwiązanie...Jesteś Takim Niezawodnym ŚWIĘTYM ...BEZGRANICZNIE CI UFAM!
AN
~Anna Nowak
5 września 2020, 13:04
Święty Antoni, proszę cię z całej duszy, aby odnalazł się mój zaginiony zeszyt do języka polskiego, w ktorym byly wszystkie cenne notatki z całego roku. Bardzo go potrzebuję, proszę dopomóż.. Amen.
RL
~Romana Lewandowska
4 września 2020, 20:16
Swiety Antonii, bardzo prosze Cie abym odzyskala wzrok,... abym mogla czytac modlitwe do ciebie! Prosze o zdrowie dla moich rodzicow, tak mi dopomoz swiety Antoni.
EM
~Ewa M.
4 września 2020, 19:29
Sw.Antoni, Dziekuje za wszystkie laski za Twoim posrednictwem, miej w opiece mnie i moja rodzine, abym pokonala chorobe . Prosze cie tez goraco zeby odnalazly sie dwie zagubione paczki. Bog zaplac za wszystko.
~Grażyna Ż.
27 sierpnia 2020, 06:14
O miłość, taką zwyczajną dobrą prawdziwą, proszę
AK
~Anna Kowalska
26 sierpnia 2020, 17:50
Bardzo proszę o pomoc dla mojej rodziny, o miłość i zgodę
MC
~Monika Chichorowska
22 sierpnia 2020, 22:09
Święty Antonii bardzo proszę o zdrowie i śle dla mojego synka twojego imiennika Antosia aby zaczął jeść przybierać na wadze i garnąć się do życia proszę cię bardzo o łaski dla niego aby miał siłę być nuż z nami mama Antosia tygodniowego
KP
~Kasia P.
26 sierpnia 2020, 01:16
Modlę się z Tobą o zdrowie dla Synka.
MF
~Maria Fałowska
19 sierpnia 2020, 11:46
Proszę pomóż wyciągnąć syna z kompleksów, które niszczą jego zdrowie
HB
~Halina Berita
12 sierpnia 2020, 09:50
Wspomóż moje dzieci w ich życiu.Proszę wyproś łaskę wsparcia w moim życiu,w mej pracy.Wyproś łaskę odsunięcia ode mnie złych mocy od złego człowieka,który mnie przesładuje
AN
~Aga Nadzieja
10 lipca 2020, 20:28
Święty Antoni dopomóż
MK
~Monika K.
3 lipca 2020, 04:16
Święty Antoni proszę Cie o zdrowie i zgodę w naszej rodzinie. Proszę Cię o wsparcie i wstawiennictwo podczas zbliżającego się egzaminu.
BK
~Bożena Kurek
27 czerwca 2020, 16:54
Święty Antoni proszę cię o wstawiennictwo za moją córkę Aleksandrę aby nawróciła się i była blisko Pana Jezusa Chrystusa i Maryji
JN
~Jadwiga Nasiadko
24 czerwca 2020, 14:23
Swiety
KK
~Klaudiusz K
22 czerwca 2020, 22:07
Święty Antoni, proszę o łaskę i opiekę nad moja córeczką na którą tak długo czekałem i która jutro tj. 23 czerwca obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Patronie którego tak często wzywałem i który tak wiele mi pomógł.
US
~Ula Saryczew
21 czerwca 2020, 01:16
Święty Antoni Proszę o wstawiennictwo za mojego syna ,który od przyszłego tygodnia zdaje bardzo trudne egzaminy zawodowe z prawa ,proszę Cię o pomoc aby miał jasność umysłu nie zestresował się i zdał je dopomóż mu ponieważ jest to bardzo ważne dla niego jak i dla całej rodziny .Bardzo ta aplikacja kosztowała to dużo zdrowia martwię się o niego .Błagam dopomóż mu i miej bo w opiece ❤
JS
~Justyna Stolecka
16 czerwca 2020, 20:52
Święty Antoni, proszę Cię o wstawiennictwo za mojej corki Julii, aby zeszla ż ze zlej drogi i była córką Boga umilowanego, blagam cie pomóż nam w tym trudnym czasie, Amen
KL
~Kasia L
16 czerwca 2020, 10:49
Święty Antoni, proszę o opiekę i natchnienie w mojej nowej, dlugo oczekiwanej, wymarzonej i wymodlonej pracy, proszę o dobrych, cudownych, pięknych duchowo ludzi, z którymi stworzymy wspaniałe, wypełnione Bogiem miejsce❤
SS
~Sandra Skomro
15 czerwca 2020, 01:00
Święty Antoni prosze o równowagę w życiu, właściwe boskie proporcje w pracy i odpoczynku, właściwe proporcje w finansach i budowanie każdego aspektu zycia na fundamencie miłości, dzięki której rosniemy i wypełniamy pięknem swoje człowieczeństwo. Prosze niechaj każdy człowiek doswiadczy cudu, jakim jest w pełni miłości Twojej, swojej i Jezusa Chrystusa. Przesyłam światło, kocham i dziekuje
AA
~Aga Aga
5 czerwca 2020, 13:01
Święty Antoni, proszę, módl sie o łaskę pracy dla mnie i innych proszących Cię o wstawiennictwo.
AS
~An Se
29 maja 2020, 15:02
Św Antoni wspomóż mnie w znalezieniu pracy, daj mi siłę i wsparcie, proszę cię o opiekę
AS
~Aneta Sal
27 maja 2020, 22:25
Św.Antoni prosze cię o pomoc w obronieniu pracy licencjackiej mojej córki Klaudii i pomoc wznalezieniu pracy dla niej a także aby mój syn znalazł klub w którym będzie spełniał swe marzenia .prosze cię o łaskę i pomoc
HM
~Halina Mirowska
18 maja 2020, 05:55
Święty Antoni uratuj mojego wnuczka Antoniego i uproś mu łaskę cudu uzdrowienia go aby dobrze rozumiał rzeczywistość miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie miał tików , agresji i stał się dobrym, mądrym, roztropnym i spokojnym chłopcem. Weź w opiekę jego rodziców i brata i napełnij ich pokojem , wiarą, miłością i wytrwałością. Święty Antoni módl się za nimi.
HM
~Henia Michalak
11 maja 2020, 01:38
Dziękuję Ci Św Antoni za dotychczasową opiekę i wyproszone łaski, proszę o dalszą opiekę i wsparcie dla mnie i dla całej mojej rodziny.
MA
~Maria Araj
10 maja 2020, 08:57
ŚW.Antoni dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię otocz swoją opieką rodzinę córki.
EB
~Ela Bialystok
9 maja 2020, 14:02
Święty Antoni proszę o wsparcie w depresji i opiekę. Powierzam Ci moje życie i troski. Proszę także dopomóż Ani w trudnych chwilach. Amen.
DZ
~Danuta Zygmunt
4 maja 2020, 17:38
Święty Antoni proszę pomóż mi wstaw się za mna i upros mi łaskę zdrowia i uwolnienie nie z nerwicy /
LS
~L S
4 maja 2020, 11:21
Dziekuje Święty Antoni za wszystko co dla nas robisz i ze nas wysłuchujesz. Dzisiaj proszę Cię abyś miał w opiece mojego pieska który może nie obudzić się z poważnej operacji która będzie przechodził. Dziękuje Amen
KR
~KTarzyna Rozycka
2 maja 2020, 20:54
ŚW ANTONI RATUJ MOJEGO SYNA KAROLA PROSZĘ WSTAW SIĘ ZA NIM PROSZĘ O ŁASKĘ WYZDROWIENIA
MS
~Marzena S
1 maja 2020, 10:35
Święty Antoni pomóż odnaleźć mojej córce i zięciowi miłość, którą po 4 latach małżeństwa gdzieś zagubili. Błagam o ocalenie tego małżeństwa.
LS
~Li S
29 kwietnia 2020, 19:09
Święty Antoni dziękuje za wszystko w czym nam pomagasz i ze wysłuchujesz naszych próśb i modlitw. Czy mogłabym prosić o trochę siły i zdrowia dla mojego pieska który ma już 14 lat i przerzuty nowotworowe bardzo się martwimy Dziękuje I z Bogiem Amen
AB
~Agnieszka Bartkowiak
26 kwietnia 2020, 23:28
Święty Antoni, drogi mój patronie, dziękuję za wszystko co już dla mnie zrobiłeś. Dziękuję za znalezione rzeczy , za rozwiązanie moich różnych problemów, dziękuję za to że jesteś. Obecnie mam problem z moją ukochaną mamą, z jej zdrowiem i zlym samopoczuciem.Prosze Cię o opiekę nad nią , niech zacznie się lepiej czuć, niech wróci do pełnego zdrowia , żebym mogła z nią być i rozmawiać jak dawniej .Daj jej i mi wiarę, że będzie dobrze.Wierzę w Ciebie i Twoja moc Święty Antoni.Amen
ML
~Magdalena L
26 kwietnia 2020, 23:24
Prosimy o dar mowy dla Leo. Jezu Ty sie tym zajmij. Amen.
LB
~Luca Byr
21 kwietnia 2020, 16:06
Św. Antoni wstawiaj sie za moja rodziną, proszę o uzdrowienie i pełnie zdrowia, o znalezienie wspaniałej pracy o szczęście, miłość i przyjaciół.
SC
~Smutny Człowiek
16 kwietnia 2020, 11:30
Święty Antoni, proszę o pomoc w uporządkowaniu spraw z zakupem domu. Zainwestowaliśmy wszystko co mamy, a teraz są problemy z formalnościami. Tak bardzo się boję, brak mi już siły psychicznej. Błagam o pomoc i wyjaśnienie spraw, abyśmy mogli się już przeprowadzić. Dopomóż nam aby już zniknęła ta sytuacja, która powoduje potworny smutek i złość. Amen.
ON
~Ola Nadzieja
13 kwietnia 2020, 09:45
Kochany Świetny Antoni mój patronie. Dopomóż mi to przetrwac, dodaj siły i wiary, że coś lepszego mnie czeka. Żeby ten smutek minął
LS
~Liliya Sh
6 kwietnia 2020, 21:53
Święty Antoni po pierwsze dziękuje Ci za odnalezienie mojego pierścionka. Napisałam th komentarz kilka miesięcy temu i następnego dnia do mnie wrócił. Święty Antoni proszę Cię miej w opiece moja siostrę, która przechodzila przez bardzo trudny manipulacyjny związek i żeby była silna i szczęśliwa. Żeby poznała kogoś kto jest dobry
KK
~Katarzyna Kiliańska
4 kwietnia 2020, 00:51
Św. ANTONI proszę Cię o odnalezienie mojego kotka który, zgubił się będąc u weterynarza, daj mi drogowskaz gdzie mam go szukać. AMEN.
AA
~Anna Ankh
29 marca 2020, 07:54
Proszę i błagam Święty Antoni ty jesteś patronem rzeczy zagubionych i nietylko. Pomoc mi odzyskac moje pieniadze od złodzieji internetowych i żebyśmy wszyscy ostrożniej uważniej sprawdzali na co wydajemy nasze pieniadze i nie byli tak naiwni wybierajac platformy inwestycyjne wierzac reklamom i pokusom
MC
~Marek C
15 marca 2020, 22:36
Marek, Św. Antoni, wstaw się proszę u Boga Ojca w mojej intencji znalezienia godnej pracy. W której mógłbym się spełniać i służyć pomocą innym ludziom.
MF
~Maria Fałowska
4 marca 2020, 07:32
SW Antoni wierzę mocno w Twoje wstawiennictwo, zawsze mi pomagasz, proszę bardzo o pomoc w znalezieniu pracownika w firmie męża, pomóż rozwiązywać powierzane Ci problemy z dziećmi w szkole i że zdrowiem ,i w pracy ,Ufam w Twoją opiekę, Chwała Panu
A.
~Asia .
1 marca 2020, 15:30
Moja córka bardzo zamknięta w sobie, bardzo smutna przez 12 lat prosiła o kota. Kupiłam go trzy miesiące temu. Dziecko rozkwitło, zmieniło się, odzyskała radość, chęć życia, poczucie odpowiedzialności za to zwierzątko. Przedwczoraj pracownicy remontujący m. in. jej pokój wychodząc wypuścili kota. Chodziliśmy po osiedlu, wołaliśmy, płakałam w przerażeniu jak powiem córce, jak ona zareaguje. Podejrzewam, że nic nie dotknęłoby jej bardziej, trauma na całe życie. I to jeszcze przy okazji remontu jej pokoju. Ogród sprawdził mąż, potem ja.Wtedy zaczęłam się gorliwie modlić. Kot po 20 minutach pojawił się w ogródku. Domków identycznych i ogrodów identycznych jest 100. Trudno w to uwierzyć ale ja wiem, że dziecko skończyłoby co najmniej na lekach gdyby ten kot w takich okolicznościach zginął. Dziękuję Ci święty Antoni. Nie pamiętam takiej troski o dziecko, a Twoje wstawiennictwo odwróciło od nas nieszczęście. Zawsze będę o tym pamiętać.
ML
~Monika Lubińska
28 lutego 2020, 08:03
Święty Antoni proszę wstawiaj się za moim synem Mikołajem i wypraszają dla niego łaskę poprawy słuchu u naszego Taty. Niech się stanie Twoja wola Boże nie moja
AW
~Anna W.
27 lutego 2020, 14:13
Święty Antoni Błagam o znalezienie siostry, która od wczoraj nie daje znaku życia.
MP
~Matka Panek
19 lutego 2020, 22:45
SW Antoni pomóż rozwiązać wszystkie problemy i trudności rodzinne.Blagam o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Twojej Mateńki i Twojego syna.
AB
~Agnieszka B
19 lutego 2020, 08:44
Święty Antoni. Proszę pomóż mi w tej trudnej sytuacji finansowej. Wierzę w moc modlitwy.
MP
~Manuela Puzik
17 lutego 2020, 20:57
Święty Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo nad moim ojcem. Proszę daj mu siły w tej chorobie.. pomóż mu pokonać ta straszna chorobę... Bogu niech beda dzięki..
WY
~Wi Ya
16 lutego 2020, 22:49
Święty Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo nad moją rodziną Przed Panem Bogiem . Dziękuję za to że jesteż.
ZU
Zosia Ula
16 lutego 2020, 22:44
Święty Antonii za Twoim wstawiennictwem dopomóż mi w mej obecnej sytuacji życiowej. Dopomóż mi być silna.
LS
~Ls sh
15 lutego 2020, 00:40
Święty Antoni proszę Cię o pomoc w znalezieniu rzeczy bardzo sentymentalnej i o wstawiennictwo w sile w modlitwie i wierze
KP
~Kasia P
10 lutego 2020, 20:37
Św. Antoni proszę Cię o zaliczenie egzaminu, dopomóż mi.
AK
~Anna Kaszany
10 lutego 2020, 12:34
Św. Antoni proszę o wstawiennictwo na egzaminie mojego syna. O jego pomyślny wynik. Bogu niech będą dzięki
ZS
~Zbigniew Sołtys
30 stycznia 2020, 23:02
św.Antoni proszę o opiekę i wstawiennictwo za nami u Pana Jezusa Chrystusa.Dziękuje za pomoc. Z i J.
BT
~Beata Trójnik
20 stycznia 2020, 13:26
Święty Antoni błagam Cię pomóż mi być silną w troskach i chorobach moich dzieci, wspieraj mnie Twą opieką i upros Boga o jak najlepsze życie dla naszej rodziny. Sam wiesz jak czesto płyną łzy i jak bardzo mi ciężko wspomóż mnie i nie zostawiaj proszę....
KW
~K W
19 stycznia 2020, 14:10
Święci nie potrzebują bieniedzy i bogactwa. Potrzebują naszej wiary, czystej i ufnej. ŚWIĘTY ANTONI wysłucha naszych próśb w chwilach trudnych, kiedy czegoś nie możemy odnaleźć. To wielki święty. Gość
MS
~Maria Sosna
18 stycznia 2020, 16:48
Dziękuję Ci Święty Antoni za wysluchanie mojej prośby i otrzymaną pomoc.Chwala Panu.
IL
~Iza Lenart
16 stycznia 2020, 21:38
Św.Antoni pomóż odnaleźć mi to co zostało mi skradzione.
MK
~Marta K
16 stycznia 2020, 15:54
Błagam Cię Św.Antoni przybadz mi z pomocą wyproś mi moje prośby. Błagam pomóż mi uratować mój wieloletni związek błagam pomóż. ❤
EB
~Elzbieta Bereda
11 stycznia 2020, 10:11
Kochany Sw.Antoni.Pomoz rozwiązać problemy w rodzinie moich synów.Szczegolnie u Arka .Wskaż mu właściwą drogę.Opros Miłosiernego Boga łaskę pojednania i zgody.Aby mieli potężną wiare i siłę.W tobie ostatnią nadzieją. O zgodę i porozumienie .Wysłuchaj moja prośbę.Amen.Ela
EK
~ELIZA Kostyrska
3 stycznia 2020, 14:11
A ja Ci dziękuję Mój ŚW Antoni, że jesteś ze mną od lat i tyle dobra mi dajesz
GG
~Gosc Gość
19 grudnia 2019, 00:45
Drogi SW Antoni! Pomóż rozwiązać problemy w rodzinne mojej kochanej córki.Wskaz jej właściwą drogę zgodną z wolą Bożą.Upros u Miłosiernego Boga łaskę pojednania i zgody.Pomoz SW Antoni.W Tobie ostatnia nadzieja.Jezu ufam Tobie.
AC
~Anna Chrzanowska
30 listopada 2019, 06:01
Doświadczyłam wiele razy ogromną pomoc od św. ANTONIEGO, były to naprawdę trudne sprawy a w tym roku Córka bardzo zachorowała,,,modliłam się bardzo gorąco , prosiłam o wstawiennictwo, mam też w domu relikwię Św Antoniego, Córka powoli ale wraca do zdrowia. Jestem wdzięczna Św. Antoniemu z całego serca do końca życia, wiem, że jeśli ktoś szczerze prosi Go i modli się - otrzyma. Jest jak Ojciec, rozumie nas i pomaga, Bóg dał Mu wielką Moc. Dziękuję serdecznie Św. Antoni i proszę bądź z moją Rodziną na zawsze. Amen.
PS
~PAWEŁ S
30 listopada 2019, 00:43
Św. Antoni ,Bardzo Cie Proszę O To O Co Cię Bardzo Prosiłem, Wysłuchaj Moją Prośbę Amen
PR
~Paweł Rosiak
7 listopada 2019, 05:56
Proszę cię mocno św Antonii o wyjście ze wszystkich kłopotów w życiu prywatnym, rodzinie i firmie . Abym zawsze miał potężna wiarę i nigdy się nie poddawał wiem ze z taka radą nadzorczą jaką sobie obrałem nic złego już mnie nie spotka ,lecz w dzisiejszych czasach ludzie potrzebują już chyba więcej cudów w ich życiu bo są coraz słabsi i nie ufni.Badz proszę w każdej minucie mojego życia i prowadź mnie .Amen
HR
Hannah Rodriguez
20 października 2019, 07:02
Już dwa razy jestem w sadze związków z mężem, zdradza mnie z inną kobietą, która chce się upewnić, że mój dom się zepsuje, a my nawet się rozwiedziemy i postanowił zostawić mnie innej kobiecie, Powiedziałem mojej przyjaciółce o rozwodzie w czwartek, a ona poleciła mi Dr.AJAYI, który uratował moje małżeństwo i sprowadził mojego męża. Ukląkł wczoraj i przeprosił za wszystko. Nigdy więcej nie idź do jury o rozwód. Cieszę się, że moja rodzina wróciła, a moje dzieci są szczęśliwe. Jeśli masz podobne problemy z relacjami. Skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia Dr AJaYI na jego e-mail: Drajayi1990 @ gmail.com lub WhatsApp: +2347084889470. Moja rodzina wróciła i chcę, aby każda para zrozumiała, że ​​rozwód nigdy nie jest rozwiązaniem.
IT
~Ireneusz Thomas
19 października 2019, 17:25
Ja bym radził tym paniom co potrzebują pomocy jeżeli to możliwe pojechać do medjugorje, byłem tam pierwszy raz w sierpniu tego roku, i niby nic a moje życie odwróciło się o 180 °, albo co najmniej kupić sobie taką małą książeczkę "Jesu ty się tym zajmij" gwarantuje że pomoże. Irek
AB
~Aneta Braś
8 października 2019, 04:52
Proszę Cię św Antoni aby moja córka Julia weszła na dobrą drogę i naszą rodziną była razem. I żebym znalazła pracę.
MD
~Magdalena Dostatnia
4 października 2019, 23:38
Moja modlitwa do św. Antoniego pochodzi z XVIII w. modlitewnika mojego dziadka. Jeśli cudów szukasz idź do św. Antoniego, Wszelkich łask dowody odbierzesz od niego. Za jego przyczyną chorzy zdrowo wstają, z rąk i nóg pojmanych okowy spadają. Kalecy się cieszą członków uzdrowieniem. Zguby się wracają za ufnym westchnieniem. Morze się ucisza, czarci uciekają . Umarli na nowo do życia wracają. On w każdej potrzebie pomoże pocieszy On w każdym nieszczęściu na ratunek śpieszy. Wszyscy w ufnej wierzę pociechę odnoszą i z Padewczykami cuda Jego głoszą. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu za to że dał dla nas taka moc świętemu Antoniemu.
AP
~alina pulawska
1 października 2019, 09:43
Sw. Antoni blagam dopomoz mi wyjsc z dlugow prosze uczyn cud zeby odezwała sie Pani Agnieszka nie zostawiajmnie z tymi kłopotami
UL
~Urszula Lar
18 września 2019, 04:45
Prosze cie wejrzyj na mojego wunka kevin I miej go pod swoja opieka
O
ogundeletempleofsolution
10 września 2019, 23:48
Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
31 października 2018, 18:23
Kochany św Antoni wynik okazał się bardzo zły błagam daj mojej szanse mamusi wyzdrowieć proszę wysłuchaj mojej prosby tak bardzo się boję została mi tylko mama..
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
10 października 2018, 19:51
KOCHANY ŚW ANTONI  BARDZO CIĘ PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ MAMY ABY SZYBKO WYSZŁA ZE SZPITALA  A WYNIK BYŁ BARDZO DOBRY BŁAGAM CIĘ WYŁUCHAJ MNIE  TWOJA AGNIESZKA
AR
Agnieszka Rakowska Plebaniak
29 września 2018, 13:04
ŚWIETY ANTONI DOPOMÓŻ ABY W MOIM GOSPODARSTWIE WSZYSTKO BYŁO ZDROWE PROSZĘ CIĘ TAKŻE OZDROWIE DLA MOJEJ MAY I DLA MNIE JA JUŻ NIE MAM SIŁY CIĄGLE JAKIEŚ ZMARTWIENIA PROSZĘ WYSŁUCHAJ MOJEJ MODLITWY TWOJA AGNIESZKA
26 sierpnia 2018, 13:29
ŚWIĘTY ANTONI BŁAGAM  CIĘ WSTAW SIĘ DO NASZEGO PANA ZA MOIM MĘŻEM ALKOHOLIKIEM BO JA JUŻ TRACĘ NADZIEJĘ , ZE ON PRZESTANIE PIĆ.JEST MI TAK BARDZO CIĘŻKO , ZE NIE MAM JUŻ SIŁ TAK DALEJ ŻYĆ.BOGU NIECH BĘĄ DIĘKI.AMEN.
MB
Marta Bilska
7 czerwca 2018, 09:33
Sw. Antoni prosze cie miej w opiece mojego wnusia Antosia ktory zmaga sie z choroba i obejmij tez opieka jego rodzicow daj im sile i wiare.
18 marca 2017, 08:23
ŚW.ANTONI wiara pomaga mi za granicą przetrwać trudne chwile.Dzięki Twojemu wstawiennictwu odnalazły się moje dokumenty zgubione w obcym kraju.Pocałym dniu szukania w domu,samochodzie,firmie,dookoła budynku(nawet  przwertowaniu 4 pojemników śmieci) zgłosiłem zagubienie na policję w nadziei,że ktoś odniósł.Modlitwy do Ciebie moje i żony przyniosły skutek ,bo po tygodniu dostałem list z policji ,że zguba jest do odebrania.Wszyskim radzę zgłaszać zgubę na policji ,a przede wszystkim gorąco modlić się do Ciebie i nie tracić wiary w odnalezienie zguby.ŚW.ANTONI miej wszystkich porzebujących w opiece Tomasz
25 listopada 2016, 17:49
Drogi Sw. Antoni, tym razem prosze Cie o pomoc w odzyskaniu skradzionych przez hakerow kont Google. Sama stracilam dostep do swego konta  10 dni temu, ale co chwila pojawia sie ktos nowy z takim samym problemem na forum pomocy Google.

Skomentuj artykuł

3 modlitwy do św. Antoniego w trudnych chwilach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.