Adam Szustak OP: takie praktyki to czysta magia

Adam Szustak OP: takie praktyki to czysta magia
(fot. Langusta na palmie / youtube.com)
Adam Szustak OP

Istnieje w Kościele religijność związana z pojęciem kar i zagrożeń, która próbuje na wszystkie możliwe sposoby znaleźć zabezpieczenia i metody, żeby tylko się od nich uwolnić - mówi dominikanin.

- Słyszałem ostatnio, że do domu pewnego bardzo poważanego księdza przyszli jacyś ludzie i zapytali: "dlaczego u księdza panuje taki pokój i nie wyczuwa się zła?". Wtedy on powiedział, że wysypał poświęconą sól we wszystkich kątach w domu i siedzi nią otoczony. Kochani! To jest bałwochwalstwo!". Posłuchaj najnowszej konferencji Adama Szustaka OP "Targ zamknięty".

"Przygotowywałem się do tej konferencji ponad 6 lat i mam poczucie, że to będzie trudna konferencja. I że to będzie najpoważniejsza konferencja, jaką powiem w życiu" - mówi Adam Szustak OP.

"Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo?" - kto z nas choć raz nie odbył takiej rozmowy z Bogiem? Ilu z nas każdego dnia tak się modli, obiecując Bogu swoje dobre uczynki w zamian za Jego łaski?

DEON.PL POLECA


A co, jeśli to i tak nie działa?

A co, jeśli Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary Mu składasz… bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO?!

Hiob nie umiał pogodzić się z obrazem Boga, który działa według ludzkiej logiki nagród i kar, który jest do bólu przewidywalny i bezwzględny. W swoim buncie przewidział przyjście Tego, Który jest jedyną odpowiedzią na pytania o sens życia, cierpienie, Bożą sprawiedliwość i podstawy relacji z Bogiem.

Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię już handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga i jaka jest droga do zbawienia, którą On sam zapowiada - poszukaj odpowiedzi w tym nagraniu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: takie praktyki to czysta magia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.