Modlitwa o stuprocentowej skuteczności. Wtedy dzieją się cuda

Modlitwa o stuprocentowej skuteczności. Wtedy dzieją się cuda
(fot. Greg Rakozy / Unsplash // aj)
Jakub Nesterowicz OP

Szukasz modlitwy, która nigdy Cię nie zawiedzie? Ta jest wyjątkowo skuteczna.

Podobno ciotka Joachima Badeniego OP poprosiła go kiedyś o polecenie skutecznej modlitwy. "Nie znam żadnej takiej" - odpowiedział Badeni. "To czego cię uczą u dominikanów?" - odparła oburzona.
Skuteczne modlitwy w sprawach różnych (a zwłaszcza tych beznadziejnych!) są szczególnie pożądane przez wielu wiernych. Czasem zadajemy sobie pytanie o to, jak uczynić własną modlitwę bardziej skuteczną. Jest na to sprawdzony sposób.
Musisz określić swój cel - do czego dążysz. Im bardziej będziesz go realizować, tym lepsza stanie się Twoja modlitwa. Gdy zaczniesz się tak modlić, uzyskasz stuprocentową skuteczność w każdej sytuacji i zaczną dziać się prawdziwe cuda.
Jest na to jeden, konkretny sposób, który zdradza dominikanin Jakub Nesterowicz OP. Posłuchaj:

* * *

Modlitwa o stuprocentowej skuteczności. Wtedy dzieją się cuda - zdjęcie w treści artykułu

Dominikańska, ignacjańska, benedyktyńska… a może zupełnie inna? Czujesz, że nigdzie nie pasujesz ze swoją modlitwą, a chciałbyś odnaleźć własne miejsce w Kościele? Nasza Szkoła Duchowości pomoże ci odnaleźć siebie wśród tylu możliwości. Spotkaj się oko w oko z największymi mistrzami modlitwy i duchowości, których zaprezentują nasi goście w najnowszym projekcie DEON.pl.

Czym jest Szkoła Duchowości? Więcej dowiesz się tutaj. Kolejny odcinek już w najbliższy czwartek na DEON.pl. Poprzednie odcinki znajdziesz tutaj.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Paweł Krupa OP

Bóg i człowiek na ławie oskarżonych

Żył między nami, ale pewnego dnia zniknął w tajemniczych okolicznościach. Zostawił jednak obietnicę, która wielu napawa lękiem. Kiedy znów się pojawi, nastąpi koniec tego świata…

Sąd Ostateczny właśnie się...

Skomentuj artykuł

Modlitwa o stuprocentowej skuteczności. Wtedy dzieją się cuda
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.