Rozeznajesz powołanie? Zostań księdzem w Stanach Zjednoczonych

Rozeznajesz powołanie? Zostań księdzem w Stanach Zjednoczonych
(fot. Matt Botsford / unsplash.com / catolitico / cathopic.com)
Ośrodek Polonijny w Orchard Lake / youtube.com / pk

Kościół w Ameryce Północnej bardzo potrzebuje kapłanów. Jeżeli czujesz, że Bóg powołuje cię do zostania księdzem, koniecznie zobacz ten film.

"Jan Paweł II zawsze mówił, że seminarium jest jak źrenica oka. Przez seminarium patrzy się w przyszłość. Poprzez Orchard Lake można patrzeć na polonię, na życie duchowo-religijne, patriotyczne w Stanach Zjednoczonych" - mówi kard. Stanisław Dziwisz.

DEON.PL POLECA
"Jeśli czujesz, że Bóg cię wzywa, aby być kapłanem, przynajmniej spróbuj i miej odwagę aby odpowiedzieć Jezusowi" - mówi ks. Mirosław Król, kanclerz Ośrodka Polonijnego w Orchard Lake.

Przystąpienie do seminarium w Orchard Lake w USA poprzedza pobyt w Wyższym Seminarium śś. Cyryla i Metodego w Krakowie. Tutaj klerycy odbywają dwuletnie studia filozoficzne i roczny kurs akulturacji, podczas którego uczą się języka angielskiego.

Szczegóły pod linkiem>>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Katarzyna Stokłosa

Nasz ukochany Papież wciąż o nas pamięta

Wielu z nas znało go osobiście, wielu pamięta jego pielgrzymki do Polski i słowa, które wypowiedział. Jest nam bliski. W sytuacjach trudnych i kryzysowych często zwracamy się do...

Skomentuj artykuł

Rozeznajesz powołanie? Zostań księdzem w Stanach Zjednoczonych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.