#WieczornyPaciorek: Bóg mówi do ciebie. Potrafisz Go słuchać?

#WieczornyPaciorek: Bóg mówi do ciebie. Potrafisz Go słuchać?
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
Kuba Niedzielski SJ

Pewnie wiele razy słyszałeś to zdanie: "Jesteś wyjątkowy, w niepowtarzalny sposób ukształtował cię Stwórca"; mimo to nie zawsze potrafisz przełożyć te słowa na swoje życie.

Tymczasem Bóg właśnie do takiego unikalnego ciebie każdego dnia zwraca się we właściwy sposób. Przychodzi z wieloma obietnicami, zapisanymi w twoich pragnieniach, przychodzi by rozwijać cię do pełni twoich możliwości. Poznając siebie, swoją historię i tożsamość, swoje ograniczenia, pragnienia i wsłuchując się codziennie w Głos wypowiadany w twoim wnętrzu, możesz doświadczyć wielkich dzieł Boga.

W tym tygodniu przykładem Bożego działania jest dla nas Jan Chrzciciel i jego rodzice: Zachariasz i Elżbieta. Bezpłodne aż do starości małżeństwo otrzymało dar wspaniałego syna, którego misją było ogłoszenie światu najlepszej wiadomości.

Świadomość swoich braków i pragnień jest dla Boga najlepszą okazją do objawienia swojej wszechmocy. Poznaj je i pozwól Bogu działać w twoim życiu.

Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy dziś o 21:15:

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

#WieczornyPaciorek: Bóg mówi do ciebie. Potrafisz Go słuchać?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.