#WieczornyPaciorek: dlaczego nie widzę w moim życiu szczęścia?

#WieczornyPaciorek: dlaczego nie widzę w moim życiu szczęścia?
(fot. shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ

Strumień życia ma różny nurt. Raz płynie bardzo szybko, czasem nawet spada prosto w dół, innym razem wlecze się od zakrętu do zakrętu tak, że nie wiadomo, co wydarzy się dalej.

Nieświadomość tego, co mnie czeka, niepewność tego co mam wybrać, może skutecznie odbierać mi poczucie szczęścia.

DEON.PL POLECA
Często w takich chwilach siadam na parapecie i patrzę przez okno na płynące po niebie obłoki. Czuję ich lekkość; serce aż chce się wyrwać i spojrzeć na życie z innej perspektywy, widzieć więcej, rozumieć więcej.

I choć na ułamek sekundy doświadczam takiego stanu, to jednak po chwili okazuje się, że coś mnie znów blokuje i ogranicza.

Czy dzisiaj ciebie również spotkały ograniczenia i przeciwności,  które odbierały ci wolność i radość życia? Sprawiały, że nie widziałeś szczęścia? Nazwij je, by móc je zostawić, pokonać i iść za Słowem Boga.

Będziesz mógł to zrobić dziś wieczorem. Startujemy o 21:15:

***

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Wons SDS

20 rozważań o codziennych wyborach

„Jako osoby wolne żyjemy w napięciu między stanem łaski a stanami pokusy i grzechu. Dzisiejszy świat próbuje przemilczeć to napięcie. Lansuje modele życia bez napięć i bez walki. (…) W...

Skomentuj artykuł

#WieczornyPaciorek: dlaczego nie widzę w moim życiu szczęścia?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.