#WieczornyPaciorek: modlitwa ostatniej szansy

#WieczornyPaciorek: modlitwa ostatniej szansy
(fot. Sunny studio / Shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ

Zaczynamy wakacje i rozjeżdżamy się w różne strony. W moim życiu to czas różnych akcji apostolskich ale i własnego odpoczynku. Czas, który bardzo mocno naznacza duchowo, bo gdzie mamy odkrywać Boga jak nie w Jego stworzeniach?

Po raz ostatni w tym roku akademickim zapraszam Was na spotkanie w ramach #WieczornegoPaciorka. By móc do tych treści wracać przez najbliższe miesiące, dzisiejsza modlitwa odbywać się będzie w czysto ignacjańskiej formie, którą autor zostawił nam przeszło 450 lat temu.

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku. A jeśli podoba ci się duchowość św. Ignacego, w każdą niedzielę medytuj z nami Pismo Święte.

DEON.PL POLECA

***

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

#WieczornyPaciorek: modlitwa ostatniej szansy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.