Wiem, co teraz myślicie: "Szustak znowu mówi, że można grzeszyć"

Wiem, co teraz myślicie: "Szustak znowu mówi, że można grzeszyć"
(fot. Langusta na palmie / youtube.com)
Adam Szustak OP

"Jeśli sądzicie, że pójdziecie do nieba, jak będziecie święcie żyli, to się w głowę puknijcie; takie myślenie jest złe" - mówi dominikanin.

"Wiem, co część z was teraz myśli: «Szustak znowu mówi, że można grzeszyć». Uwaga, ja tego nie mówię! Tylko to jest logika całkowicie obca Bogu. Między ojcem i dziećmi nie ma żadnej logiki. Jeżeli jest taki rodzic, który nie chce dać dziecku kolacji, bo było niegrzeczne, to go powinni zamknąć" - posłuchaj najnowszej konferencji Adama Szustaka OP "Targ zamknięty".

"Przygotowywałem się do tej konferencji ponad 6 lat i mam poczucie, że to będzie trudna konferencja. I że to będzie najpoważniejsza konferencja, jaką powiem w życiu" - mówi Adam Szustak OP.

"Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo?" - kto z nas choć raz nie odbył takiej rozmowy z Bogiem? Ilu z nas każdego dnia tak się modli, obiecując Bogu swoje dobre uczynki w zamian za Jego łaski?


A co, jeśli to i tak nie działa?

A co, jeśli Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary Mu składasz… bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO?!

Hiob nie umiał pogodzić się z obrazem Boga, który działa według ludzkiej logiki nagród i kar, który jest do bólu przewidywalny i bezwzględny. W swoim buncie przewidział przyjście Tego, Który jest jedyną odpowiedzią na pytania o sens życia, cierpienie, Bożą sprawiedliwość i podstawy relacji z Bogiem.

Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię już handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga i jaka jest droga do zbawienia, którą On sam zapowiada - poszukaj odpowiedzi w tym nagraniu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Porzuć wreszcie handel z Bogiem, aby zrobić przestrzeń dla tego co najcenniejsze: dla relacji opartej na wolności.

Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo? Kto...

Skomentuj artykuł

Wiem, co teraz myślicie: "Szustak znowu mówi, że można grzeszyć"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.