Gwiazda "Top Model". "Bóg moim najlepszym przyjacielem"

Gwiazda "Top Model". "Bóg moim najlepszym przyjacielem"
Fot. Michał Gała / Youtube
2 tygodnie temu
plejada.pl / kb

Uczestnik 8. edycji programu "Top Model" Michał Gała wypowiedział się na temat swoje wiary jak i tego co w życiu otrzymał od Boga. 

Michał Gała o bogu

"Bóg był moim najlepszym przyjacielem. Mówiłem mu o wszystkich moich sprawach. Dawał mi siłę, odwagę i mądrość. Wypełniał duszę nadzieją. Pewnego dnia zrozumiałem, że zaczęło mi go po prostu brakować. Czułem, że moje serce ogarnęła pustka" - wyznał na Instagramie Gała

Gwiazda "Top Model" - kluczem równowaga

"Przez kilka ostatnich dni czuję, że wracam na właściwe tory. Duchowo, psychicznie i fizycznie. Gdy zaniedbamy jeden z obszarów, jakimi są ciało, dusza i umysł, nigdy nie będziemy zadowoleni z naszego istnienia. Równowaga i zasada złotego środka to klucz na udane, poukładane i harmonijne życie" - stwierdził gwiazda ""Top Model".

W jednym z wywiadów Michał Gała został zapytano o to, czy chciał zostać księdzem. Model odpowiedział, że w przyszłości bardzo chciałby założyć własną rodzinę, dlatego nie planuje pójścia do seminarium.

Źródło: plejada.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa pod red. Józefa Kulisza
7,60 zł
18,99 zł
Wiara i kultura. Śmiały eksperyment Pana Boga to zbiór artykułów naukowców różnych specjalności, wygłoszonych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ramach cyklu spotkań, które odbywały się w roku akademickim 2007/2008. Spotkania te mają przybliżać kulturę...

Skomentuj artykuł

Gwiazda "Top Model". "Bóg moim najlepszym przyjacielem"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.