Żona Justina Biebera wypowiedziała się o Bogu. "Najważniejsza jest dla nas wiara"

Żona Justina Biebera wypowiedziała się o Bogu. "Najważniejsza jest dla nas wiara"
Fot. Hailey Rhode Bieber / Youtube
onet.pl / kb

W świecie showbusinessu do wiary w Boga przyznaje się stosunkowo niewielu. Do tego grona dołączyła Hailey Bieber, która w wywiadzie dla Yvonne Orji zwróciła uwagę jak jej relacja z Najwyższym pomogła jej w życiu.

Żona Justina Biebera, która na co dzień jest modelką w internetowym cyklu "A Conversation With" przyznała, że dzięki wierze w Boga jej małżeństwo nadal trwa.

DEON.PL POLECAIch związek od początku przechodził różne fazy. Hailey z Justinem zaczęli się spotykać w 2015 r., by po roku zakończyć tę próbę. W 2018 r. media obiegła informacja, że para ponownie powróciła do siebie. Później zakochani potwierdzili zaręczyny.

"Ciągle pytają mnie: Co według was jest najważniejszą rzeczą w waszym związku? Jesteście tak szczęśliwi... A ja na to: Nasza wiara. To, w co wierzymy. Gdybyśmy jej nie mieli, nie byłoby nas tu, nawet nie bylibyśmy razem" - mówiła w wywiadzie  Hailey Bieber.

Przypomnijmy, że Justin Bieber przed Hailey Bieber spotykał się z Seleną Gomez. Była dziewczyna artysty kilkukrotnie wspomniała, że Justin Bieber zdradzał ją. Bieber wyznał jednak, że przeszedł wewnętrzną przemianę i stał się lepszym człowiekiem, a to wszystko dzięki wierze w Boga.

Źródło: onet.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maïte Roche

Jak budzić w dziecku wiarę i jak pokazywać mu wielką miłość Boga? Opowiadając prostymi słowami wspaniałe historie biblijne i pokazując piękne ilustracje. A gdy dodamy do tego krótkie, zrozumiałe nawet dla maluchów objaśnienia dotyczące chrześcijańskich...

Skomentuj artykuł

Żona Justina Biebera wypowiedziała się o Bogu. "Najważniejsza jest dla nas wiara"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.