Jak się modlić, gdy nie potrafisz się odnaleźć na modlitwie? Oto podpowiedź

Jak się modlić, gdy nie potrafisz się odnaleźć na modlitwie? Oto podpowiedź
Facebook / mł

"Obudziłam się rano z myślą, że ostatnio nie mogę odnaleźć się na modlitwie. Nie znaczy to, że z niej rezygnuję, ale raczej czuję się jakbym stała na środku jakiejś kolorowej łąki i nie wiedziała w którą stronę mam iść, bo mi GPS nawalił" - pisze Magda Urbańska.

We wpisie opublikowanym na swoim Facebooku nasza blogerka dzieli się uczuciem, które dzieli z nią wiele wierzących osób. Jak się modlić? Zwłaszcza, wtedy, gdy wiele rzeczy w naszym życiu się zmienia, możemy mieć trudności z tym, by w modlitwę wejść i czuć się w niej dobrze w takiej formie, jaka jeszcze niedawno była nam bliska.

Jak się modlić, gdy ci nie wychodzi?  

"Siedziałam w cichym, śpiącym jeszcze mieszkaniu i jedyne co przyszło mi do głowy to: Jezu, naucz mnie na nowo z Tobą rozmawiać, ja nie wiem, jak zacząć" - pisze Magda Urbańska i dodaje: "Czemu o tym piszę? Widzę jak traktuje się czasem katolickich autorów czy blogerów. Trochę jak kogoś, kto nie przeżywa trudności, wszystko wie i wiele przeżył, już niczego nie poszukuje. Prawda jest jednak taka, że dopóki żyjemy, wszyscy jesteśmy w drodze. Może na innej części łąki, ale czasem równie mocno zagubieni. Nie warto porównywać się z innymi, ale może warto szczerze zawołać do Jezusa: Jezu, naucz mnie na nowo z Tobą rozmawiać, ja nie wiem, jak zacząć!"

 

Źródło: Facebook / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak się modlić, gdy nie potrafisz się odnaleźć na modlitwie? Oto podpowiedź
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.