Marcin Zieliński: Nawet jeśli od lat nie masz relacji z Bogiem, On nie odwołał swojej łaski

Marcin Zieliński: Nawet jeśli od lat nie masz relacji z Bogiem, On nie odwołał swojej łaski
Marcin Zieliński. Źródło: YT / Marcin Zieliński
Marcin Zieliński / YouTube. com / mł

- Jeśli Bóg cię wezwał, jeśli Bóg Cię powołał, ale noga Ci się powinęła, odpadłeś od wiary, nie masz relacji z Panem Bogiem od lat - Jego powołanie i obdarowanie jest dalej nad Twoim życiem - mówi Marcin Zieliński.

W "Kwadransiku ze Słowem" ewangelizator mówi o bożej łasce. Czy jeśli odchodzimy od Boga, odrzucamy Jego plan, On z nas rezygnuje i zastępuje kimś innym? Czy nasze powołanie zależy tylko od naszego stylu bycia, od postępowania, od tego, czy jesteśmy "dobrymi ludźmi"? 

- Dary łaski, wezwania Boże są nieodwołalne - mówi Marcin Zieliński, komentując fragment z Listu do Rzymian. - Nie od stylu bycia, życia, postępowania zależy to, czy powołanie jest nad nami, czy nie, ale od wyboru bożego, który jest niezmienny. I to jest dobra nowina dla wszystkich, którzy odpadli na drodze wiary, w posługiwaniu, nie wiedzą, jak wrócić, i zastanawiają się, czy Bóg dalej ma dla nich plany, dobrą przyszłość, charyzmaty - tłumaczy ewangelizator. - Dary łaski i wezwania Boże są nieodwołalne. Warto, żebyśmy to wiedzieli.

Wiara jest czymś, co podłącza cię pod zasoby Królestwa Bożego

Jak dodaje, to właśnie wiara jest tym, co przekracza wszelkie granice i sprawia, że możemy otrzymać to, o co prosimy. 

DEON.PL POLECA

- Wiara potrafi podłączyć cię pod zasoby Królestwa Bożego. Jeśli wierzysz w Jezusa, masz dostęp do wszelkiego bogactwa, które jest w niebie: do przebaczenia win, do uzdrowienia chorób, do uwolnienia z różnych zniewoleń, do życia w pełni obfitości - mówi Marcin Zieliński.

Posłuchaj całego nagrania: 

Źródło: Marcin Zieliński / YouTube. com / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Tomasz Szałanda

Żyj w deszczu błogosławieństw Ducha Świętego

Wyznajemy wiarę w Ducha Świętego, tak samo jak w Ojca i Syna. Czy jednak nie przyzwyczailiśmy się do Jego istnienia? Czy naprawdę w Niego wierzymy? Czy ufamy, że Duch-Pocieszyciel...

Skomentuj artykuł

Marcin Zieliński: Nawet jeśli od lat nie masz relacji z Bogiem, On nie odwołał swojej łaski
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.