Modlitwa o zażegnanie kryzysu w rodzinie za wstawiennictwem św. Rity

Modlitwa o zażegnanie kryzysu w rodzinie za wstawiennictwem św. Rity
Fot. Depositphotos.com
DEON.pl / mł

Święta Rita jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych. Wielu kryzysów i trudności doświadczała w swoim życiu rodzinnym, ale jej wewnętrzna siła i boża łaska sprawiły, że ze wszystkich wyszła zwycięsko. Jeśli twoja rodzina przeżywa kryzys - proś św. Ritę o wstawiennictwo. 

Ta niezwykła patronka jest w stanie wyprosić bardzo wiele łask, które potwierdzają historie małych i dużych cudów, które za jej pośrednictwem hojnie rozdaje Bóg. On troszczy się o każdego, nie wahaj się prosić Go o pomoc w kryzysie.  

Modlitwa do św. Rity o zażegnanie kryzysu w rodzinie 

Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, zwracam się do ciebie o wstawiennictwo i pomoc w zażegnaniu kryzysu, którego doświadcza moja rodzina.

Ty dzięki łasce potrafiłaś swoją łagodnością i wytrwałością przemienić swojego męża - wyproś podobną wytrwałość i łagodność dla wszystkich w mojej rodzinie.

Ty dzięki łasce potrafiłaś wprowadzić pokój tam, gdzie to było niemożliwe - wyproś nam dar zrezygnowania ze swojego uporu i łatwość przyjęcia wspólnego rozwiązania.

Ty dzięki łasce nie poddawałaś się w trudnościach i nie rezygnowałaś w chwilach przegranej - wyproś nam determinację w walce o naszą rodzinę.

Ty dzięki łasce umiałaś przebaczać i uczyłaś innych przebaczenia - naucz nas dawać sobie ten dar zawsze, gdy jest potrzebny.

Ty dzięki miłości pokonałaś wszystkie trudności i kryzysy, by osiągnąć pełnię łaski i szczęścia - wyproś nam taką miłość, ktora pokona każdy kryzys i słabość i wzmocni nas jako rodzinę. Przez Chrystusa Pana naszego, amen.

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Mrozek SJ

Jeżeli modlitwa człowieka może poruszyć Boga, to co może zrobić modlitwa ofiarowana za nas przez świętych? Oni są Bożymi bohaterami, Jego najbliższymi przyjaciółmi, Jego rodziną. Do Boga nie idziemy sami, ale w towarzystwie świętych, którzy...

Skomentuj artykuł

Modlitwa o zażegnanie kryzysu w rodzinie za wstawiennictwem św. Rity
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.