Modlitwa za wstawiennictwem św. Ignacego z Loyoli o szczęśliwy poród

Modlitwa za wstawiennictwem św. Ignacego z Loyoli o szczęśliwy poród
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
jezuici.pl/dm

Za wstawiennictwem św. Ignacego z Loyoli wiele kobiet w ciąży wyprosiło szczęśliwe rozwiązanie. Ignacy jest również patronem małżeństw, które długo czekają na potomstwo.

Modlitwa za przyczyną św. Ignacego o szczęśliwy poród, zdrowie dziecka i matki:

„Wszechmogący Wieczny Boże, któryś postanowił, aby poród odbywał się w bólu, ale by był także związany z radością wydania na świat nowego życia, proszę Cię, przez Twoje nieogarnione miłosierdzie i za przyczyną św. Ignacego, Twego oddanego sługi w Kościele, aby dane mi było szczęśliwie urodzić to dziecko i byś złagodził mój ból porodu. Obdarz to dziecko potrzebnym zdrowiem, szczodrymi darami Bożej opieki, abym Ciebie za tę łaskę mogła zawsze wielbić i chwalić. Czuwaj też nad tym, aby dziecko to otrzymało sakrament Chrztu świętego. Niech w dalszym jego rozwoju i życiu towarzyszy mu ufna wiara w Ciebie i łaska świętych sakramentów, których udziela Kościół. Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i ty święty ojcze Ignacy - patronie mojego porodu i troskliwy opiekunie dzieci i młodzieży.”

DEON.PL POLECA
jezuici.pl/dm

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Stanisław Groń SJ

Książka ta może Ci służyć pomocą w żarliwej modlitwie o uproszenie daru życia i może rozpalić Twe serce ufnością we wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli.Módl się za jego przyczyną do Boga, a On - jeśli będzie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Modlitwa za wstawiennictwem św. Ignacego z Loyoli o szczęśliwy poród
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.